Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 18:59   #1422
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Dylemat nt farbowania

Witam,
proszę o pomoc w doborze koloru. Lubię jasny blond, ale nie żółtawe.

Ostatnio pod koniec października/ początek listopada miałam robione pasemka rozjaśniaczem u fryzjera. Zawsze wcześniej sama farbowałam na jednolity kolor farbami drogeryjnymi, najczęściej 8.x lub 9.x, nigdy jaśniej, jakoś się boje jaśniej, bo jak farbuję, to te delikatne włosy mi już na biało wychodzą.. Więc teraz mam odrosty, pasemka rozjaśniaczem i pasemka, które zostały z poprzedniej farby chyba 9.x.

Teraz mam już odrosty i chciałam położyć farbę. Mam ciemny blond, chociaż po farbowaniach to już te odrosty są jakieś w kolorze bardzo bardzo ciemny blond...

Podobają mi się kolory te z załącznika. Co to mogą być za odcienie?
(zdaje sobie sprawę, że to trochę różne od siebie odcienie i dużo też robi światło)
Najbardziej lubię jak włosy nie są w takim jednolitym kolorze tylko z jakimiś pasemkowym lub czymś podobnym odcieniem, ale wiem, że sama takiego efektu nie zrobię. I dobrze jak bardziej wyglądają na naturalne niż tlenione, jak to niektórzy mówią

Nigdy nie bawiłam się w mieszanie, tworzenie jakiś swoich 'kompozycji procentowych', też nigdy płukanek nie robiłam, ale chętnie się pobawię, jeśli ktoś mi podpowie co mam robić i gdzie szukać informacji na ten temat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bld.jpg (76,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bld1.jpg (22,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bld3.jpg (92,8 KB, 5 załadowań)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2014-12-21 o 19:09
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując