Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-18, 20:01   #145
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
kurczę....kurczę ale jakby na to ten anesowy podkład, bo ja zadowolona jestem z biodermy photoderm spot na hiperpigmentacje ale tu nawet na zdrową skórę mi jakoś sucho było...
Wziełam jeszcze próbkę z sephory tego http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL to dopiero drogie i szczerze powiem bardzo delikatne samo chyba nie wystarczy...
Oj tego chanelka nie kupujOchrona rzadna.Cassatta miala,smarowala i plamy wyszly.O ile dobrze pamietam,czytalam o nim w watku o skladach.Kiepsciutko tam wypadl.



Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Saga .Ja na twoim miejscu dałaby spokój .Czasami trzeba odpuścić .Jesteś po 3 mis.Zacznij tak: cos tylko na noc i nic.Rano kremnp.cethapilMD na to 50+ i umaluj się normalnie tylko nie trzyj mocno żeby 50+ nie zetrzeć.W ciągu dnia dosmarowuj cethapilem on leczy podrażnienia i łagodzi-Smaruj go po prostu jak jesteś w domu .Jak idziesz spać to umyj się i cos nałóż i na to już nic .wytrzymaj tak jakiś czas.
Pamiętaj tylko o jednym stosuj jeden krem przynajmniej jakiś czas nic nie mieszaj i nie kombinuj.
Wydaje mi się że tak się wyleczysz a i cosmelan będzie nadal działał na plamy.
Pamiętaj że cos na noc bardzo cieniutko i w miejscach plam tak samo nic nie dosmarowuj.

Jeżeli chcesz to mogę dać ci ten krem na buraka.(pisałam o nim dzisiaj.)Przeczytaj ulotkę w internecie czy ci pasuje.Mi on nie potrzebny.Dostałam go bo opowiedziałam że to ja mam czasami buraka(ale myślałam o tobie) i ona mi go dała.Powiedziała że jak burak minie to mam wrócić do cethapilu.
Napisz swój adres to ci wyślę-On też łagodzi i leczy podrażnienia i jest dodatkowo na naczynka.

Saguś tylko daj na luz ,nic nie ró na siłę bo się umęczysz
Castrolku dziekuje.Od wczoraj smaruje sie samym cosm.tylko na noc.Chetnie wezme Twoj krem,ale pod warunkiem,ze ja Tobie moge tez cos dac.Moge wyslac Ci filtr Roc-a jesli chcesz,shiseido nie proponuje bo to wg mnie straszne swinstwoMam jeszcze avenke w sprayu i klorane,szkoda ze emulsji sie pozbylam.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-18 o 20:04 Powód: blad
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora