Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-31, 09:49   #2765
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Dzień dober nadrabiając zaległości z wczoraj udoiłam 80 ml także drugie śniadanko Kubusiowe już czeka Nie wiem czy wam pisałam ale dostałam potwornego uczulenia na koper włoski i nie mogę się cholerstwa pozbyć mam bąble na cyckach, udach, tyłku, biodrach, łydkach pod kolanami i na wewnętrznej stronie ramion (pod pachami) matko jak swędzi, drapę się szczotką do mycia garnków nie mogę już wytrzymać, mam to od kilku dni i żadne wapno nie pomaga dzwoniłam kiedyś na pogotowie wieczorem, że przyjadę i czy mogą mi dać jakiś zastrzyk odczulający a oni na to, że absolutnie nie przy karmieniu...masakra...ja co nigdy żadnego uczulenia na nic nie miałam
My dzisiaj z małym mieliśmy jechać do szpitala na kontrolę do neonatologa, ale nie jedziemy, bo szanownej pani doktor w wielki tydzień się pracować nie chce i kazała mi zadzwonić po świętach - ale jestem wściekła!!!Ja już wykąpana, umalowana, ubrana w sukieneczkę a tu duuuupa...ale w zamian za to jedziemy z małym na spacerek do moich rodziców - mama ma urlop, to może mnie ktoś po drodze zobaczy, że ładnie wyglądam po ciąży
A i jeszcze wam powiem hita: NIE DOSTANĘ BECIKOWEGO!!!!!! Mój gin mi wypełnił zaświadczenie, że byłam pod opieką od 12 ego tygodnia (co się zgadza, bo zmieniałam lekarza i od 12 byłam u niego). I problemu by nie było, bo w karcie ciąży miałam pierwszą wizytę u starej gin w 9 tyg. i wystarczyłoby iść do niej, żeby mi drugie zaświadczenie wypisała...no i właśnie: po pierwsze ta stara małpa nie prowadziła kartoteki dot. mojej ciąży (pisałąm wam, że ona tylko kasę wydziera od pacjentek), a ja mojej karty ciąży nie mam, żeby jej udowodnić, że byłam u niej w 9 tyg. , bo zostawili sobie ją w szpitalu i tak oto 1000 zł przepadło
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Ja Marcelka też na karmienie nie budzę i tak jak w nocy je co godzinę tak w dzień może nawet co 4 ... Nie dałoby się tak na odwrót ... Chyba się o tę melisę pokuszę

aneczkaaa z tymi cyckami to nie żarty Mój mąż powiedział że w życiu takich na żywo nie widział

Mamusie a jakich kremów używacie do pupek?? Ja mam z bubchen ale widzę że tam też jest cynk ... z tym że to jest taki tłusty krem, nie jak sudocrem ...
ja używałam przez pierwsze 3-4 dni penathen w puszce, ale jakieś małe krostki się pojawiły i sięgnęłam po bepanthen i na razie jego używam i dupcia - miodzio. Mam jeszcze z Hippa ale zacznę może od następnego miesiąca

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A jak kąpiecie Wasze maleństwa?? Codziennie?? Bo teraz dużo się mówi o tym żeby nie kąpać codziennie a przemywać i ja planuje małego co drugi dzień kąpać
Ja tak samo jak Aniap kąpię codziennie, chodzi o ten rytuał i mój mały się strasznie dziera przy kąpaniu, ale od 2 dni mam na to sposób: śpiewam mu tak głośno, że chyba cała ulica mnie słyszy, a on zszokowany siedzi cicho do momentu aż zacznę myć włoski - wtedy to już nic nie pomaga
A ja się tak zapytam: używacie jeszcze pieluch Newborn??Bo ja już 2 dni po wyjściu ze szpitala musiałam przejść na rozmiar 2 Newborny oddałam koleżance, co w kwietniu rodzi.Aak wogóle to dostałam w paczce ze szpitala 2 pieluchy belli i powiem wam, że jak dla mnie są o niebo lepsze od pampersów chłoną ładnie kupę, a na pampersie mi zostaje, i wogóle takie mięciusieńkie są Tylko u mnie w żadnym sklepie nie ma tych pieluch w rozmiarze 2, są same większe...nawet w tesco nie ma 2
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora