Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-31, 13:19   #2782
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

Madcotku nie rozumiem.. dlaczego źle że mała przekrecona w dół ... ja juz ja miałam głowa w dół w 30 tyg, więc nie wiem o co u ciebie chodzi.. chyba cos przegapiłam...
U mnie się w 36tc przekręciła a ja nic nie poczułam nawet. A jak była ułożona tyłkiem to miałam pewną cesarkę a tak to kombinacje.

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

aj wczoraj był taaaaaki seksik że T. powiedziął że na 2 msc teraz przerwy powinno mu starczyc....
Madziu droga Tż mi wyjechał znowu do tego zakichanego Gorzowa a Ty tu kusisz Na szczęście jutro w nocy wraca

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Izumi odpisała wczoraj o 20;30
No panna Izumi nas zaniedbuje ale wybaczamy! Zdrowiej i wracaj do nas szybko

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
czy wasze kluchy sa tez tak malo aktywne ?? ja swojego to czasami nie czuje po 5-6 godzin w ogole, tzn czuje gdzie ma tylek i nozki ale nie czuje ruchow;/
Też. Miejsca mało. A poza tym znowu na USG wczoraj widziałam ruchy małej których zupełnie nie czułam wiec tak na prawdę to nie dzieciaki są mało aktywne tylko my nie wszystko czujemy.

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
MadCot cieszyła się, że dziecię nie jest odwrócone główkowo, bo koniecznie chce mieć CC A tu maleństwo jej psikusa zrobiło
Dziękuję Asiu Widzę, że jednak ktoś mnie tu czyta

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A my wczoraj byliśmy u ginki i na 3D i jak się okazało moją niunia wcale nie jest mała-już waży 2921,dzisiaj zaczynamy 37 tydzień,a ona wszystkie wymiary ma na koniec 38-urosło mi dziecko bardzo.
To mnie uspokoiłaś bo mi się wydawało, że moje małe (2750, w piątek 37tc) ale skoro Twoja córa taka duża to znaczy, ze i moja w normie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hmm moja ginka pobierała mi wymaz z szyjki i wiecie co?ja się nie bałam porodu,bólu,ale wczoraj myślalam,że umrę na tym fotelu-tak bolało i jak sobie pomyślalłam,że poród jest milion razy gorszy to nawet myślec mi się nie chcę.
Boję się.
Też miałam wczoraj pobierany ten wymaz i szczerze to nic nie czułam (poza dyskomfortem, że leże na tym czymś i ktoś mi "tam" grzebie).
A ile płaciłaś za zbadanie tego (GBS się to zwie, tak?), ja 25 zł a ostatnio gadałyśmy tu o cenach badań i jestem ciekawa.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Temin mam na 1 kwietnia
Oj kobieto napisz po prostu że na JUTRO!

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
A i jeszcze wam powiem hita: NIE DOSTANĘ BECIKOWEGO!!!!!!
Dostaniesz,dostaniesz.
Te przepisy się znowu zmieniają i wszystkie kobiety którym odmówiono dostaną.
Ministerstwo uznało swój błąd i odłożyło obowiązek badania od 10 tyg na 2 lata.
Ja w 10 tyg nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży a jak się dowiedziałam, zanim znalazłam lekarza i się zapisałam to był 13tc ale moja ginka mi powiedziała, że i tak mi ten świstek wypisze.

Pochwalę się Udało mi się z ortopedą! Mam ten świstek na CC
Chłop się okazał bardzo ok. Powiedziałam prosto z mostu z czym przyszłam, pomyślał chwilę i mi wysmażył taką "historię choroby" że ho ho I wypisał zaświadczenie o przeciwwskazaniu do porodu SN Do tego sympatyczny pan, pożartował chwilę itd. Gdyby nie to, że 2h czekałam to bym to w 3 min załatwiła. A pani z rejestracji wcisnęła mnie tam tylko ze względu na ciąże (bo inaczej to zapisy) i jeszcze weszłam jako druga po jakimś połamańcu Doktorek chyba od początku przeczuwał, po co ja przychodzę
Także mówię Wam dziewczyny, kamień z serca

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Napisałam do Madziwni.
Oto jej sms:

"(...) rano zostawili mnie na oddziale bo od 4 rano mam skurcze tak jak pisalam silne jak na okres.Ale co 10, co 7 minut. Silne na 80 były nawet. Jak dzis nie ruszy to jutro od rana kroplówka. Buziaki"

Tak wiec czekamy...

I Simuerte dziś ma chyba mieć cesarkę Więc też czekamy
Oooo ostatnie marcowe dzieciaki Ale zleciało.
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość

Mykam do gina.
Trzymajcie kciuki
Trzymamy!
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora