Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 21:27   #4396
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mnie też najbardziej ze wszystkich
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakas 8.1. czyli popielaty jasny blond. albo popielato-perlowy 8.21.
ciemniejsze farby dadza kolor ciemniejszy.
polecam alfaparf. z oksy 6% jesli masz nature ciemny blond, jak ciemniejsze to 9%.


moze miec cos gorszego czyli pochodne wit. c ktore sprawiaja ze wlosy po koloryzacji czesto leca garsciami jak np castingi loreala.
nie wiem jak wychodza ale i nie wiadomo jaka wode maja.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

laseczki obejrzyjcie sobie to:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bFwGMO7gi4A

świetne kociaki
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej
współczuje sytuacji w pracy, ale można by go postraszyć, jest dobry przepis na takich dupków
co do koloru to dziękuję tak tak, polecam wypróbować, bo własnie wychodzi tak jak mówisz-mega naturalnie nie jest mocno popielaty, cięzko mi go opisać bo jest taki wielotonowy, ale raczej z chłodnych blondów, może opalizujący? i dokładnie jak na pudle, akurat dziś robiłam to Ci cyknełam porównanie fotki troche kijowe i kolor płaski, bo z komórki ale na żywo jest taki świetlany jak nazwa nam sugeruje i nie żółknie, teraz robiłam po miesiacu i gdyby nie odrost to spokojnie dawał rade syoss w odstawkę taak, on jest dobry do przyciemniania ale na dłuższą metę to nie ma sensu robić, skoro po 2 tyg wypłukania jest dopiero taki kolor jak chcę nie zmieniam londy, jak dla mnie kolor ideał
u mnie chyba jakoś stuknie 3 miesiące totalnie bez prostownicy
piękny kolorek i włoski ogólnie
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo
Bardzo podoba mi się kolorek, mam nadzieję ,że też mi taki wyjdzie
Farbowałaś same odrosty czy całość?
piękne masz falki szkoda prostować
podjęłam decyzje i jutro działam bo ileż można chodzić z takimi odrostami

Jeszcze wczoraj pisałam ,że moje poszukiwania pracy są bezkuteczne a dziś dostałam prace!! zaczynam od soboty
gratulacje

a mnie znowu chodzi po głowie ciutke ciemniejszy odcień tylko nie wiem czym by tu troszkę przyciemnić może spróbuje samą londą 18? i ten migdałowy czar Mysi mi ciągle chodzi po głowie
Bunny czy bardzo bym schrzaniła kolor jakbym walnęła tym migdałkiem ? wypłukałby się w razie czego?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora