Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-22, 08:00   #4407
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
pewnie jak chodzi o te tusze, to co czlowiek, to opinia ..
Ja wiele kosmetykow sobie chwale, które nie byly chwalone przez wielu


Podobnież MF bardzo dobre tusze, ja jednak spróbowalam i mi sie odbijal na górnej niestety.. :P
Teraz uzywam z essence (chcialam sprobowac z innej polki jak zwykle) no i nie zawiodlam sie Jak narazie jeden z moich ulubionych
ja s Essence to Multi Action lubie, i chyba do niego teraz wroce bo moj Spctacular wysechl
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakas 8.1. czyli popielaty jasny blond. albo popielato-perlowy 8.21.
ciemniejsze farby dadza kolor ciemniejszy.
polecam alfaparf. z oksy 6% jesli masz nature ciemny blond, jak ciemniejsze to 9%.


moze miec cos gorszego czyli pochodne wit. c ktore sprawiaja ze wlosy po koloryzacji czesto leca garsciami jak np castingi loreala.
nie wiem jak wychodza ale i nie wiadomo jaka wode maja.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

laseczki obejrzyjcie sobie to:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bFwGMO7gi4A

kocham koty miloscia bezgraniczna
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy mnie tez zachwyci:

http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...URE_VOLUME_48H

Kupiłam sobie szampon i odzywke po bardzo pozytywnych wrażeniach-niespodziewanych!!! z szamponu i odżywki color resist.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o popatrz a kylie skarzyla sie ze u niej fructis powodowal łupiez
widac co skora to inaczej reaguje.
i to przez niego dostalam lupiezu
tzn, nie ten konkretnie,ale tez Fructisa tylko ze Color Resist
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ten filmik wstawil na fejsie narzeczony mojej sis z opisem, ze tak wyglada ich codzienny poranek gdy probuje ja obudzic plus jeszcze miliony przeklenstw po drodze stad mnie to tak rozbawilo, bo moja sis z tych co spia do popoludnia i klada sie spac nad ranem zawsze taka byla, dlatego zycie z nia w jednym pokoju bylo moja dziecieca trauma
i jak sobie wyobrazam ze te koty to moja sis i jej tz to

dobrze ze ja zawsze pokoj jak cos to ewentualnie z kotem dzieliłam

Laski ale u mnie w miescie sie dzieje.
Wczoraj szlam z babcia do meblowego,bo chce sobie kanape kupic na nowe mieszkanie, patrze straz pozarna i to nawet dwie, policja,CBŚ i oczywiscie tlum gapiow.
Budynek sie spalil,tzn, sama gora i troche pietra ponizej, bo na samym dole jest zaklad fryzjerski ale on nie ucierpial.
Dachu w ogle prawie nie bylo tylko sam stelaz i pogorzelisko.
Myslam ze poprostu jakas libacja pewnie byla, bo to taka dzielnica i skonczylo sie tragedia.
Ale w drodze powrotnej z meblowego zaszlysmy do mojej sasiaki,ktora pracuje w piekarni na koncu tej ulicy, a ona nam mowi, ze w tym domu spalil sie pedofil, ktorego jakos na dniach z wiezienia wypuscili i ze prokurator zaraz przyjedzie.
Masakra, nawet nie wiedzilam, ze w moim miescie jest "taka" osoba.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jednak dzis udalo mi sie pofarbowac wlosy
powiem tak: jest ciemno
pokaz
zaraz ocenimy czy faktycznie jest ciemno

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
ale wczoraj byl piekny mecz oczywiscie swietny w tej roli pilkarz Ronaldo znow pokazal ,ze nie jest tylko chodzacacym zelusiem swietny pilkarz ma talent chlopak w tym co robi
oczywiscie bylam za Portugalia
niewiem ale moj tz jakos nie oglada meczy po tym jak PL odpadla dla mnie euro sie nie skonczylo i to ze PL odpadla jakos mnie nie obchodzi bo sa inne grupy ktorym kibicuje
Dlatego ja ogladam mecze nadal i a on nie
Zaczyna mnie wkurzac jak w onecie ciagle pisza o Natalii Siwiec boze kim jest ta laska i jaka z niej miss eurokolejna Jolka Rutowicz


No i burza oczywiscie wczoraj tez nas nawiedzila wieczorem
mecz byl swietny
A w ogole co to za laski o ktorych piszesz,bo pierwszy raz slysze chyba o nich
Caskado mozesz zobaczyc te szampony,bede bardzo wdzieczna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ry.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ch.html&next=1
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora