Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie kosmetyki do gabinetu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-12, 18:15   #22
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: jakie kosmetyki do gabinetu?

Cytat:
Napisane przez wisienkakwspz Pokaż wiadomość
Witam. Aby nie tworzyć nowego wątku dopisuję się do tego
Chciałabym zapytać, na jakich kosmetykach pracujecie, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Do tej pory zdarzyło mi się pracować na Janssenie, Norelu, Bielendzie, NeoGlisie (kwasy) a teraz mam zacząć pracę w salonie, gdzie de facto to ja mam ustalić, na jakich kosmetykach chcę pracować Może macie miłe doświadczenia z jakąś firmą?
Pozdrawiam.
ja polecam firme Chantarelle (poszukaj w necie). kosmetyki nie sa najtansze ale najdrozsze tez nie a sa swietne Clarena sie do nich umywa - na tych tez pracowalam, sama mam kilka kosmetykow tej firmy w domu, sredniaki oglonie, choc jest kilka produktow wartych polecenia.

Chantarelle ma b.fajne zabiegi dla skor naczyniowych i z tradzikiem rozowatym i niezle kwasy odmladzajace i na przebarwienia algi tez sa super, klientki byly zawsze zadowolone. Dobry jest tez zabieg z tej firmy do skor odwodnionych i przesuszonych - na sobie m.in. wyprobowalam bo mam cere odwodniona i wrazliwa - oraz liftujacy dla cer dojrzalych (i liftujace na cialo rowniez)

Na Bielendzie, Norelu, Charmine Rose, Bandi, Soraya prof., Christina tez pracowalam, jednak jabym miala polecac to na 1 miejscu dlalabym wlasnie chatarelle. Christina to dosc droga firma niestety:/ i przy skladaniu zamowienia trzeba zamowic wiecej zeby im sie oplacalo wysylac...
Bielenda ma fajne algi i maski z glinka - np.ta chłodzaca do cery wrazliwej i suchej, super!!

Eh, ale sie rozpisalam mam nadz.ze dosc przejzyscie napisalam

pozdrawiam

PS: teraz zauwazylam ze kilka postow nade mna Kamilanet pytala wlasnie o ta firme
Tak wiec 1 odpowiedz dla Was dwoch

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2009-05-12 o 18:23 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując