Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wskazówki jak urządzić, przygotować mieszkanie dla nowego małego członka rodziny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-22, 12:00   #15
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Wskazówki jak urządzić, przygotować mieszkanie dla nowego małego członka rodzin

Ja bym na Waszym miejscu od razu zrobiła pokój dla dziecka, bo prędzej czy później i tak tego nie unikniecie. Najwyżej na początku, tak już już dziewczyny pisały można łóżeczko przenieść do Waszego pokoju. Jak dla mnie jakaś komoda koło łóżeczka dziecka to podstawa, bo wszystko jest pod ręką, nie wyobrażam sobie przy przewijaniu czy przebieraniu biegać po wszystko po całym pokoju. Oczywiście przewijak! Wiem że to może oczywiste i banalne, ale znam jedną taką która nie posiada tego wynalazku i jasne że żyje bez niego, ale jak zobaczyłam to przewijanie w łóżeczku, schylanie się i kombinowanie, to błogosławię tego kto wymyślił przewijak.
Co do gniazdek elektrycznych i włączników, to nawet gdybym miała taką możliwość nie zamieniła bym ich wysokości. Jakoś sobie nie wyobrażam schylać się, żeby zaświecić światło (w końcu dziecko też kiedyś urośnie i co wtedy, znowu zamiana?) a do gniazdek są przecież różne zabezpieczenia.
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując