Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wskazówki jak urządzić, przygotować mieszkanie dla nowego małego członka rodziny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 11:47   #24
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Wskazówki jak urządzić, przygotować mieszkanie dla nowego małego członka rodzin

zero regałów, zero szklanych stołów i szklanych półek! szyby w drzwiach są ok ale zainwestuj w odbojniki. i ew w bramke zamykajaca kuchnie - u nas sprawdza sie zeby np. dziecko nie wbieglo mi pod nogi jak przenosze garnek z wrzącą wodą do odlania makaronu... a zdarzało sie ze podbirgal cichcem jak cos innego robilam wiec wiem ze to dobry pomysl. zaslepki do kontaktów. włączniki swiatła niżej niż 140cm! nigdy nie zrozumiem czemu ja też mam tak wysoko rekę podnosić, w domu rodzinym mam na wysokości klamki od drzwi i jest wygodniej. pokoik dla ziecka jest ok nawet jesli pierwszy rok spicie razem. ale odzylam jak dziecko wynioslo sie do pokoju obok. w koncu mozna bylo spokojnie film pooglądać. szuflady to rzeczywiscie zbawienie wiec popieram poprzedniczki. ja mam gumoleum na podłodze: tańsze od paneli, cichsze(np. jak stuka klockiem czy ujeżdzą samochody ), pewnie ciepłe tak samo, utrzymuje sie dobrze czystośc, w pokojach dodatkowo dywan. niektórzy sie nabieraja nawet że to panele na wysokosci jego rączek są półki z jego zabawkami, nasze wyzej lub zamknięte. czesć zabawek w zwyczajnych plastikowych skrzyniach-pudłach, czasem włozonych do małej szafki w jego pokoju, moze caly ładunek włozyc czy wyciagnac sam.

koniec koncow - ogolnie fajnie miec i sypialnie i pokoj dziecka, wiec jestem za opcja z 3 pokojami.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując