Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-25, 08:27   #1810
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja ci powiem Yatta że ja robiłam przez zeszłe wakacje 8 min legs i buns, do tego skakanka i stepper. Diety żadnej. Jak chcesz moge ci wstawic zdjecia jakies takie byle jakie ale sa poglądowe tego jak schudlam...
Zostawilam sobie na pamiatke tego ze jak chce to potrafie I jaka pupe mialam fajna


Ekstra!


No troche nieciekawie z tymi cenami Ale najwazniejsze ze jest 9.11 W sumie... ja mogłabym zadzwonic do tej w ktorej sie moja szkola zaopatruje i zapytac czy maja, i nie wiem czy cos by ci to dało ale ja bym pewnie miała tam po zniżce i najwyzej mogłabym ci wysłać

Bo tak... bo kiepskie oceny (nie mam zadnych ocen w tym semestrze ), bo za mało na kolokwium napisane ostatnim (nawet nie raczyla przeczytac), bo to, bo tamto.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



Po prostu zobaczyła moją prace, powiedziała "za mało" i odłożyła obok. No i że mnie dopuscic nie moze i juz.
jak dla mnie to ✂✂✂✂✂✂✂ila ci od rzeczy zeby pokazac jaka ma wladze
chyba ze naprawde nie chodzilas i olewalas...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzieki
Mówiłam że cwiczenia najwiecej daja. Teraz mam tą sama wage ale że zero miesni to juz to tak nie wyglada Ale 2-3 tygodnie i wroce do formy


No tak jest czasem... i sie nie przetlumaczy
przetlumaczy sie- O TAK!!!
ja zawsze ide na bezczela- i staje przy wszystkich przy niej i mowie- to niech mi teraz pani powie czego zabraklo w mojej wiedzy? co jest zle? jakie sa bledy itp.
i najczesciej baba glupieje a musi bronic honoru przed klasa
tylko ze ja wiem ze jak pisze jakakolwiek prace to mam 99/100 wiedzy ksiazkowej plus wlasnej i nie moze mnie zagiac na niczym.
raz mialam sytuacje ze niby czyta moja prace i mowi- a nie ma o tym... a ja podchodze i pokazuje jej zdanie gdzie jest to napisane
i z jedna babka mam juz spokoj- zawsze stawia mi 5 i idzie w mur za mna bo wie ze jestem obryta a niestety ale instruktorka po takich przejsciach jest moim zacietym wrogiem bo nie toleruje madrzejszych od siebie a sama ma braki takie ze hoho....
takze glowa do gory- obryj sie i idz na jej wszystkie konsultacje az ci zaliczy

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Uwaga samozachwyt!
Aaaaaaaaaa kocham moje włosy Jakie są mieciuchne, i takie delikatne, puszyste Jednak Isana nie jest taka zła I tak fajnie grzyweczke ulozylam po myciu Wiem, że mi menda rano bedzie robic na zlosc bo jak spie to sie przewracam po 8 razy na 4 strony Ale obecnie wygladam jak mały blond aniołek i i like it

Gorzej ze mną, to znak ze czas isc spac
Dobranoc
tak tak, chyba juz ci sie na blond glowke rzucilo...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja zaraz lecę i wracam wieczorkiem

Powiem Wam ze mam na skroni od farbowania taki ciemny pasek, niebieskawy-na skórze a nie włosach-czy to sie zmyje?

Poza tym kupiłam sobie wczoraj do włosów szampon jakiś profesjonalny z salonu i spray nabłyszczający który wyczaiłam jakiś czas temu i jest genialny-nadaje świetny blask

Yatamanka

widziałam że kupiłaś swoje farbki, fajnie ze Ci sie udało, ale szkoda ze są wycofywane.
Moze zrób zapas przez Allegro albo jakąs hurtownie?

A te cc 8 abs to trwają 8 min?
Ta 8 w nazwie to minuty czy co?
Buns to to samo?
Wytłumaczcie mi
zmyje sie na pewno.
wszystko co niebieskie i fioletowe zmywa sie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora