Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-29, 12:04   #565
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jestem w lekkim szoku......
Robiłam dzisiaj peeling skóry głowy i włosów, peelingiem phenome.
Zawsze mi się wydawało, że dużo go używam, zresztą on nie jest wydajny
Ale dzisiaj nałozyłam dużo więcej niz zwykle, bo miałam końcówkę odlewki i w sumie wzięłam go o jakies 30% "za dużo" moim zdaniem a potem jeszcze zostawiłam na parę minutek na łbie.
Dziewczyny..... co on mi zrobił z głową i włosami ja nawet nie wiem jak to opisać!
Regularnie oczyszczałam skalp a pomimo to mam wrażenie jakbym się pozbyła jakiejś skorupy z głowy!!! Wiem, brzmi to ochydnie i możecie mi wierzyć, że żadnej skorupy na głowie nie miałam słowo! Ale po prostu takie mam wrażenie a szampon pienił mi się na włosach jak szalony - po spłukaniu włosów, do pierwszego zmywania peelingu wzięłam odrobinkę, bo chciałam tylko "ruszyć" go z głowy, a narobiła mi się taka piana z szamponu, że po plecach i tyłku mi ściekała w trakcie mycia! I w sumie tylko raz myłam włosy, bo takie były czyściutkie
Cudo
Oczywiście przy takim używaniu peeling wystarczy góra na 10 razy (zużyłam ok.20-25 ml przy włosach prawie do ramion) - trudno! Warto!
I wiecie co???? Przy ruchu głową czuję ruch włosa we włosie, normalnie w skórze głowy czuje, że włosy są w ruchu
to dla mnie coś nowego - dotąd ruch włosów odczuwałam zupełnie inaczej.... a teraz tak jakby ten ruch zaczynał się w cebulce

Ja się autentycznie zakochałam!
Przy najbliższej wyprzedaży robię zapas - no chyba, że wykończę peeling zanim się wyprzedaż zacznie. Kupię go nawet po cenie regularnej
Anula prosze Ciebie pisz takie rzeczy jak bede zaraz po wyplacie teraz juz nie mam kasy


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora