Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-04, 12:08   #4446
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomości: 439
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez andzialekk Pokaż wiadomość
jakie masz śliczne włoski!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak w ogóle witam
obserwuje wasz wątek od czasu do czasu, będę próbowała uzyskać taki efekt tylko pomóżcie!

jeszcze 2 tygodnie temu miałam swoje naturalne włoski - mysi kolor. Koleżaka mnie załatwiła jakimś miedzianym blondem, na opakowaniu bardzo ładny kolor, jednak w połączeniu z jej utleniaczem 9% prawie nic nie złapało poza czubkiem głowy gdzie włosy były złoto marchewkowe a niżej ciemniejsze. trochę się zmyło i wyglądam jak człowiek
teraz na tych lekko rozjaśnionych powinno w końcu się udać uzyskać taki efekt jak myślicie? na początku chciałam mieć rudy zbliżony do koloru wiewiórki, później myślałam o ognistym rudym ale kolorek mandarynka882 dla mnie mistrzostwo, chcę mieć zbliżony, doradzcie czy mam kupić taką samą farbe, czy inną? i jaką wodę kupić? jestem zielona w tym, od 3 lat nie malowałam włosów, a kiedyś non stop blond blond blond ;-)
Najlepiej wstaw zdjęcie swoich włosków i rudego jaki chcesz uzyskać
Będzie łatwiej coś podpowiedzieć
__________________
Właścicielka czterech Kotowatych oraz mama małego Skrzata...
Moim marzeniem są dłuuugie włosy...oraz jednolity piękny ciemny rudy!


"Podążaj za pragnieniami, pamiętaj lecz, że cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odpłaci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zgłoś do moderatora