Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 17:10   #4460
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja wolę po długości tonery, moje włosy nie wytrzymałyby farby miesiąc w miesiąc - muszę tylko idealnie dobrać kolor teraz za jakieś 3 tygodnie będę farbować 8OR Coloance. Zastanawiałam się też nad Color Sync ale mam trochę obawy bo bardzo brzydko się wypłukiwał z koleżanki włosków ale z drugiej strony była po rozjaśnianiu więc nie ma się co dziwić.
Ten w załączniku bardzo ładny niestety nie orientuję się w tych literkowych oznaczeniach kolorów
Właśnie niejednokrotnie czytałam o tonerach to jest dobre wyjście, tylko czy do każdego koloru da się znaleźć jakiś zbliżony toner?
Póki co jestem bezgranicznie zakochana w moim 8.34 i myślę, że jeszcze na parę farbowań ze mną zostanie
Fakt, że końcówki włosów średnio wytrzymują już farbowanie, ale po długości są błyszczące nawet przy naturalnych włosach miałam problemy z końcówkami, wiecznie się rozdwajały. Więc sukcesywnie je podcinam sama w domu jak widzę, że wyglądają źle
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora