Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-17, 09:19   #4993
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Heh, u mnie na telefonie wygląda całkiem inaczej niz na komputerze i nie wiem co o tym myślec. Jeśli chodzi Ci o taki kolor jak widze na komputerze: jesienny, przygaszony pomidorowo-pomarańczowy, to wydaje mi się, że raczej jesień.

Jeśli chodzi o biel to ciężko powiedzieć, lekko transparentna biel jest zazwyczaj na ciele dosyć poszarzała i zażółcona. Nie wiem do końca jaką masz na myśli. W teorii czysta biel powinna bardziej pasować jednak wiosnom, bo to sezon kontrastowy i "ma" czyste aczkolwiek ciepłe kolory. W praktyce, biorac pod uwagę, że transparentny tshirt na ciele wygląda na poszarzały, zbrązowiały, może się lepiej prezentować na jesieni.
https://12blueprints.com/black-and-w...or-12-seasons/
To na moim monitorze lepiej jest oddany rzeczywisty kolor. To raczej pomidorowa czerwień, Dość mocno nasycona, ale nie żarówiasta.


Znam ten post dotyczący bieli i czerni dla wszystkich pór roku, ale w niczym mi on nie pomaga, bo plaskie komputerowe kolory, które są do siebie tak podobne już na monitorze, zachowują się zupełnie inaczej na tkaninie i nie widzę dobrego odniesienia tego postu do rzeczywistości.


Po prostu w bieli nie czuję się źle, pod warunkiem, że tkanina jest lekka (nie gruba bawełna), ale też nie gdy jest to szyfon wybielony tak, że oczy bolą, bo wtedy mimo transparentności uzyskuje się właśnie szary efekt - chyba najbardziej zbliżony do bieli dla True Summer.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora