Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 07:37   #3958
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7481326 6]Od kiedy mięso trzeba koniecznie jeść smażone?

Co z gotowaniem, pieczeniem, gotowaniem na parze? Znacznie zdrowsze pod każdym względem, przy tym smaczniejsze.

Przy tym przecież rezygnując ze smażenia, tłuszczów z diety całkowicie nie eliminujesz - absolutnie nie ma się co martwić z tego powodu o ich niedobór.

A tu coś nowego o oleju kokosowym (AHA)

http://www.iflscience.com/health-and...conut-oil-bad/[/QUOTE]

Cały czas się uczę

pieczenie odrzucam na wstępie - totalnie mi nie smakuje, a poza tym nie służy mojemu żołądkowi.
Do gotowania mięsa kupiłam szybkowar. Miałam nadzieję (i do momentu kupna żyłam w takiej świadomości), że w szybkowarze uda mi się zrobić danie szybkie, zdrowe i jednogarnkowe, ale okazuje się, że to jest <raczej> nierealne Okazuje się, że gotując obiad w szybkowarze trwa on tyle samo co w "normalnych" garnkach.
Co do gotowania na parze - póki co nie mam sprzętu i funduszy, żeby w niego zainwestować (wydałam miliony monet na patelnie i szybkowar). Ale nie wykluczam takiej opcji

Ale kupiłam sobie porządną patelnię ceramiczną, dodałam kapkę polecanego przez Was oleju kokosowego i pierś z kurczaka nigdy mi tak nie smakowała!
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując