Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - gdzie bezpieczniej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-07, 06:24   #6
kreffcik
Raczkowanie
 
Avatar kreffcik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 254
Smile Dot.: gdzie bezpieczniej?

Gdzie bezpieczniej??

SZczerze nigdzie i wszędzie..

Ja jestem z trójmiasta, mieszkam blisko obwodnicy więc jest ona dla mnie jak normalna droga, Jak zjeżdżam do Sopotu lub Gdynii to swiatła , korki, itp:

Każda trasa ma swoje uroki. A bezpiecznie ? W mieście trzeba bardziej uważać bo nie daj boże ktoś ci wyskoczy lub coś(np:piłka). Jeżdzi duzo gapowiczów i o stłuczkę bardzo łatwo. A na trasie sa bardziej skupieni , ale czasem nie myśla i jeżdżą bez wyobraźni. No a wtedy właśnie przy wypadku nasze szanse moga byc kruche!!

Nie wymądrzam się pisze tylko swoją opinię. Jestem po wypadku samochodowym. Było to na trasie w obszarze zabudowanym,NIe dało rady jechać więcej niż 60km , same zakręty ale ulewa na przeciwko tir lekko ścioł zakręt no i śpiączka , pół roku w łóżku zero chodzenia i do tej pory rehabilitacja.
Było to nie całe 3 lata temu... a nie wyobrażam sobie żebym nie wsiadła do auto. To tak jakby mi zabronili iśc do WC

Ogólnie to ja nic nie pamiętam dlatgo się nie boję jeżdzić.

Więc widzicie trzeba być uważnym wszędzie. Poprostu nie ma regóły gdzie bezpieczniej, Ważne żebys ty sie dobrze i bezpiecznie czuła na ulicy i w swoim autku
kreffcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując