Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 18:36   #912
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Sylwiusaka Bardzo miło z Twojej strony, jakby co, to niedługo będę robić jakieś konkretne zakupy, to się zrewanżuję

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie umiem znaleźć tych rzeczy co pokazuje Beets. Tylko mydła czasami wyhaczę.
Lepiej być nie może

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Latoille 5 to polska marka, mam ją stacjonarnie, ale ceny nie zachęcają do zakupów.
Dzięki za info, w sumie pierwsze słyszę o tej marce

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Wczoraj wybrałam się na zakupy i yłam też w TKmaxx ale mydła H&W akurat w tym sklepie nie było
Kupiłam płyny micelarne biolaven i sylveco z lipą. Poza tym wstąpiłam do Organique bo jeszcze nigdy nic od nich nie próbowałam i tak wzięłam na wagę trochę mydła Savon Noir, olejek eteryczny mandarynkowy i wax melt liczi i mango. Dostałam 2 próbki i zobaczymy czy są coś warte
Testuj i pisz

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dla mnie ten skład jest zbyt piękny, żeby był prawdziwy. Też nie widzę bazy myjącej. Poza tym połączenie wody i samych olejków to jakiś dwufazowy płyn by wyszedł
W sumie nie uwierzę, dopóki nie spróbuję. Skład może być bez emulgatorów, jeżeli zawiera np lecytyny, albo oleje z ich wysoką zawartością. Ta mydlnica też mnie nie przekonuje, ale jeśli to ma działać to chcę spróbować, jakieś slsy to myślę, że bym wyczuła na kilometr
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora