Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-16, 21:17   #918
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kurczę, zmartwiłaś mnie tą lakoniczną wypowiedzią o kremie pod oczy Jeśli nie napina skóry, nie podnosi powiek, to nie chcę ale mnie kusi bo jest na wyprzedaży i to 70%.

Jak dla mnie serum Florame jest idealne, może jeszcze je docenisz, może wiosną i latem bardziej Ci przypasuje? A to serum Miessence lepiej nawilża od Florame?

Mydełko H&W miałam w wersji waniliowej. Cudowne mydło, jedno z najlepszych jakie miałam, więc zazdraszczam
też nabyłam wyprzedażowy krem pod oczy florame i dla mnie również jest słaby...może dla 20+ byłby ok, ale dla takich po 30 jest za delikatny - wszystko się szybko wchłania i niewiele robi, nie ma się na co napalać
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53443332]Myślałam, że to jest właśnie ten sprawdzony, ale podbijam pytanie w takim razie
A miałaś Hauschkę w słoiczku?- objętość mniejsza od standardowej, ale wydajność taka, że inne mogą się schować; poza tym zostawia właśnie tą pożądaną przez niektórych warstwę i optycznie wygładza okolice podoczne, nie podrażnia też oczu (przynajmniej u mnie, a mam do tego skłonności)

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------


- widocznie jest aż tak dobry, że nie potrzebuje bazy myjącej
Edit. Wydaje mi się, że sama mydlnica lekarska przy zawartości tylu olei nie da jednak rady, ale mogę się mylić [/QUOTE]
mogę prosić o linka?
zostawiłam sobie opakowanie próbki hauszkowego kremu pod oczy bo mi pasował, ale w nazwie ma "regenerating", czy to może ten?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy miała któraś z Was do czynienia z Lip Glaze 100% pure?
mam odcień fig

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53467062]Czytałam dużo dobrego o nim, m.in. to http://myorganicjourney11.blogspot.c...-eye-lift.html, a sama miałam ich serum do twarzy Optimal http://biovea.net/pl/product_detail....E-1-uncja-30ml, które stosowałam też pod oczy i było super - na pewno do niego wrócę [/QUOTE]

czy to serum optimal sciągałaś z iherba? spodobało mi się...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora