Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-16, 23:10   #925
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

Dzis próbowałam coś wybrać, ale wybór koloru jest ponad moje możliwości..
Może to coś pomoże http://www.100percentpureblog.com/ca....W0456l0t.dpbs

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość


Z Tata Harper z pielęgnacji mogę z czystym sumieniem polecić olejek do demakijażu i krem pod oczy. Z kolorówki polecam ten okrągły błyszczyk do ust i róż do policzków - sprawdza się u mnie w obu zastosowaniach.
Dzękuję zapewne coś wypróbuję

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Kurczę, to się martwię, ale jeśli mi podpasuje próbka od Sylwiusaki (w sumie nie wiem czy wysłała, bo nie pisze), to może bym odkupiła od Ciebie??? Masz go jeszcze? Wy raczej lubicie konkretne mazidła pod oczy, a ja tak nie bardzo, bo mam ciężką powiekę, wolę lekkie, ale spotkałam też takie, które były zdecydowanie zbyt lekkie
Paczucha przygotowana do wysyłki, jednak dzisiaj nie udało mi się dotrzeć na pocztę, ale jutro już na 100% i w piątek powinna być u Ciebie.


Dwa dni testowałam deo Miessence solo, bez żadnego wspomagacza i daje radę. Pod koniec dnia zapachu dezodorantu nie było, ale innego też nie. To były raczej spokojne dni, z umiarkowaną aktywnością, ale za to z nadprogramowymi kilogramami i znacznie większym poceniem w ciąży.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora