Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-31, 10:52   #3
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam w nowym watku

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Kopiuje z poprzedniego watku, bo mi nie odpiszecie :p


Cytat:
Napisane przez LAPIEL
my_sensual_style
a co to za zaieg?ten endermologia? na co to i ile kosztuje?
...............
aaa na cialko , co by ujedrnic, wyszczuplic i wygladzic cellulit
ceny pewnie rozne , w roznych miastach - ja place 900 zl za serie 10 zabiegow , wiec mam nadzieje ,ze bede ujedrniona na maxa

jak tam Twoja buzka ? w porzasiu ?



buzka w sumie lepiej, tak mysle, bo w sumie piec i szczypac to dalej to samo, ale juz mi skora nie schodzi, schodzi tylko na brodzie i to tak dosyc bardzo, a na reszcie twarzy wogole, dlaczego? tak szybko sie skora przyzwyczaila do cosm2? pomimo tego ze skora mi nie schodzi z polikow nosa i czola to plamy beda jasniec? bo mi schodzi z brody a tam nie mam zandych plam :/

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Michel72 kochanie dziekuje Ci za przesylke, szybko doszla a powiedz mi do czego te kremiki, te probeczki co mi dalas? jeden to wiem ze faktor 45+, a ten laroche to do czego? jakie wlasciwosci? na naczynka? czy nawilzajacy?i powiedz jeszcze jak sie uzywam tych ampulek i gdzie sie mam tym posmarowac? na cala buzie, pod oczy czy moze polknac ? ;P

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

a ten dermamelan, to nie ma go na allegro, bo wlasnie patrzylam, mowicie ze lepszy? a cena tez taka powalajaca?

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

lapiel a moze Ty wiesz czy nawilzacz trzeba nakladac na cosm2? czy trzymac cosm2 i po 3 h zmyc, i nalozyc nawilzacz na godzine, i potem zmyc i znowu cosm2? noe wiem czy tak, czy poprostu jedno na drugie. Boje sie ze popekaja mi naczynka jak bede zle sie do tego zabierala :/
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując