Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-12, 09:11   #48
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Wink Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

d'ou vient le vent :
,, dodał że trzeba by najpierw oczywiście odbarwić włosy a potem farbowanie i pod grzałkę "bo pod grzałką to lepiej chwyci i wtedy mogę dać mocny rozjaśniacz, nawet 30%, i nie zniszczę włosów". Uciekłam. ''

Natalia .... no wiesz , nie uwierzyłaś w jego magiczne zdolności ? Pod grzałką lepiej chwyci .... no nieeee

Beliczek :
,, "lepiej chwyci" - to słowo klucz wszystkich fryzjerów. Mi Pani Asia z Rumi powiedziała: "doleje mocniejszej wody to LEPIEJ CHWYCI KOLOREK. ''

Zamiłowanie do większych procentów !!!! im wiekszy procent wody utlenionej tym lepiej .... skąd ja to znam , nawet przy moich ciemnych z natury włosach fryzjerzy zamiast 3% wciskają mi 6 - 9 % . Pytanie po co , skoro i tak mam ciemne włosy i wybieram naturalne ciemne kolory ? Odpowiedź : LEPIEJ CHWYCI KOLOREK

Mar_go :
,, Przemiły gej - posadził mnie na fotel [...] Wyjechał mi wszystkie włosy cieniując je totalnie do samego czubka głowy [...] Miałam na głowie totalne czupiradło i na dodatek za cenę 4 strzyżeń u innych fryzjerów!!!! ''

Margo to bardzo podobnie jak w mojej historyjce . Pan fryzjer , który mnie obrzympolił też był Panem Gejem i też mi paskudnie wycieniował włosy - tak na lata 80-te , wyglądałam jak ten giermek z komedii Goście Goście - mam uraz do gejów fryzjerów . Geje mają cholera taki jakiś ... inny gust
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując