Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak Często Myjecie Włosy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 15:01   #1328
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Talking Dot.: Jak Często Myjecie Włosy?

Też za często. Czasami przetrzymuję dłużej specjalnie.

Moja koleżanka ma fryzjerkę, ponoć bardzo dobrą. Ona twierdzi że aby włosy były piękne, trzeba UWAGA! Szczotkować codziennie włosy szczotką z włosia naturalnego dobrej jakości. Rozprowadza ta szczotka sebum z góry głowy na długość włosów i kudełka tak się nie niszczą,są zdrowe i błyszczące. Na początku ta metoda powoduje przetłuszczanie włosów ale podobno włosy się przyzwyczają i potem jest tylko lepiej Co wy na to?

Moja mama do tej pory chwali zioła z łąk (mieszkała na kolonii, próbowala i chmielu i łopianu, takiego prawdziwego)- ma piękne włosy do dziś

Ja w kwestiach pielęgnacji jestem leniuszek, choć muszę przyznać ze swego czasu płukanie włosów po każdym myciu zieloną herbatą , bądź pokrzywą naprawdę dawało rezultaty. Z moich doświadczeń:
- włosy tak się nie tłuszczą po szamponach bez silikonów - tylko trzeba je najpierw z nich wymyć! W popularnych szamponach i odzywkach jest ich nadmiar (producenci się cieszą, że produkty tak szybko się zużywają =] ) Przyklejają się do włosów i przyciągają inne skarby..
- co innego naturalne, co innego po zabiegach farbowania. Niebo- ziemia, widzę to dopiero po pierwszym farbowaniu swoich naturanych. W ogóle inne mycie, inne czesanie i naprawdę minimalna pielęgnacja w przypadku naturalnych.

POLECAM suche szampony! Mój KWC! Żałuję że odkryłam dopiero miesiąc temu.
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując