Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-13, 11:01   #1365
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Korah, ja miałam Szampon babci Agafii dawno temu i pierwsza butelka była ok, nawet byłam zachwycona. Kupiłam inny rodzaj w aptece i tragedia, prawie nic nie mył ten szampon i łupieżu narobił.
Na mnie Babydream działał tak samo źle, natomiast Lavera nawet ok, fajny był ten z wyciągiem z jabłek, chyba zależy jaki rodzaj.

Widziałam, że niektórzy chwalą Planeta Organica szampony, ale to prawda, że te składy mają długie. U mnie w sklepach są dostępne tylko maski i odżywki w saszetce, szamponów co dziwne nie ma, a przez internet mi się nie opłaca saszetek zamawiać. W ogóle nie chce mi się chodzić po sklepach, wolę przez net zamówić. A może spróbuję jeszcze mydłem skalp myć? Chociaż z tym mydłem to różnie bywało, zwłaszcza jest problem ze spłukaniem tej piany i przywróceniem ładu na włosach.
Miałam marokański balsam z Planeta organica, szampon może też, nie pamiętam, ale bardzo intensywny zapach był, bardzo mocny, jak perfumy, orientalny. Działanie całkiem fajne, ale nie wybitne. Chyba jednak odżywka Sylveco lepsza ciut.

Ja nie lubię myć mydłem, mam potem splątane włosy. Czasem umyję dla odmiany i jest ok, ale na regularne zastąpienie szamponów bym nie poszła. Trzeba też przy myciu mydłem używać płukanki octowej, a ja raz, że nie mam cierpliwości, a po drugie, już po drugim razie włosy zaczęły wariować, nie mogłam ich okiełznać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora