Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-02, 08:07   #2916
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tak przyświętowałam, że nie wiedziałam wczoraj jak mam na imię...

CUDOWNY!!

(...)

Opryszczke mi na pół japy wywaliło
O masz...

Łiii!! Podoba się Super


O masz podwójnie... Ja dostałam ostatnio heviran. 13 złotych kosztuje. Przyspiesza gojenie.


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:
O żesz!!! Jest cudooowny!!!
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Zrobiłam dzisiaj 2 frankeny. Chciałam taki morski jak Misia, ale nie miałam dobrych lakierów. Wyszedł bardziej przybrudzony i z delikatniejszym holo, ale i tak mi się bardzo podoba. Przy drugim usiłowałam podrobić CC Beyond Chyba chcę więcej
Ten czarny franej jest zaiebisty
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dobra namówiłyście mnie
Wstawiam zdjęcia. Lewa i prawa.

Proszę o wszelkie rady.
Obgryzałam paznokcie przez ok. 20 lat. Od 7 miesięcy daję radę. Mam natomiast problem ze skórkami, tutaj jeszcze dużo pracy bym przestała obgryzać.
Nie wiem jaki kształt nadać paznokciom. Na ostatnim zdjęciu lekko widać, że na kciuku mi się strasznie rozdwoił paznokieć (jestem przekonana, że to po odżywce eveline 8w1, musze ją odstawić).

Denerwuje mnie to, że u nasady wszystkie paznoksie są różne (niestety skutki obgryzania skórek). Nie wiem, czy da się z tym cokolwiek zrobić. Dodatkowo niektóre paznokcie mam bardzo odsłonięte po bokach.

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie są równiutko wypiłowane, ale szlag mnie trafia, gdy biorę się za ich skracanie. Nigdy nie wyjdzie mi równo. poprawiam i poprawiam i za każdym razem każdy inny. Zbyt krótkich paznokcie też nie mogę mieć, bo znowu korci mnie by obgryzać.

Niestety nie mam możliwości zrobienia lepszych zdjęć. Nie widać na nich w opłakanym stanie skórek.
Zerknij do 1 posta, tam są wypisane preparaty do skórek ktore polecamy
Nie dłub pod płytka i spróbuj jajeczek, jak mówi Amelka.

Moja młoda mówi, ze jak ma pomalowane, to nie ogryza

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie

Hanan mogłabyś mi tylko wytłumaczyć co masz na myśli pisząc: ale musisz ogarnąć długość, nie mogą być nierówne (wolny brzeg) i innej długości. Bo nie wiem o co chodzi z wolnym brzegiem
Wolny brzeg, to ta biała końcówka paznokcia.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wielbię takie zdobienia

Kici kici kici Chciałabym tak przespać cały dzień...
:
Mrrr. Dziękuję

Haha


KLIK To pędzel do cieni jest?? WTF??

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
..wiedziaałaam
dostałam pozwolenie od Prezesa
No może i dostałaś, ale facet???
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując