Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-06, 16:51   #1345
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
czyli całkowicie nie wytępiło. ach te blondy. kiedyś miałam do czynienia u znajomej z mieszanką (uwaga) czerwieni z zielenią. to dopiero były schody, bo wyglądało to naprawdę syrenio... więc nie jest u Ciebie tak źle.
skoro nie masz odrostów, mieszankę nakładać będziesz od razu na całe włosy. od dołu jednak. będziesz tylko tonować, już nie rozjaśniać więc normalną farbę kładłabym na 3% (do poziomu 9), ale jeśli wybierzesz 12, wtedy na 6%. igora 12/4 np. tutaj: http://www.iperfumy.pl/schwarzkopf-p...rby-do-wlosow/ a żadnym wypadku za to nie kładłabym teraz czegoś typu 12/1- jak położysz popiel na zieleń to ją pogłębisz i przypieczętujesz, że to tak ujmę.
Haha... Niezłą historia, chyba nie potrafię sobie tego wyobrazić... Ale zastanawiam się, co zrobiłaś, że udało Ci się to wytępić (bo na pewno udało).
Właśnie weszłam na Twojego Facebooka, kochana i już spieszę polubić. A Ty ciemne włoski masz, myślałam, że też jakiś blondzik...
Tę Igorę na Allegro też już znalazłam , wygląda całkiem ładnie ... myślisz, że wyjdzie jasny blondzik z tego? Oby nie było znów kurczaka, bo się załamię... Ile powinnam teraz tę farbę trzymać na całych kudełkach?
Zacznę od końców, chociaż jeszcze nigdy tak nie farbowałam ... ale właśnie najbardziej ta poświata została po całości włosów.. ona jest szaro-gołębio-buro-zielono-beżowa... No serio, kosmos.

Edit: już widzę, że jednak fotka z tła mnie zmyliła i chwyciłaś za blondzik, super odmiana.

Edytowane przez hello_Moscow
Czas edycji: 2014-06-06 o 16:53
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując