Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-01, 23:51   #1651
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No i dupa :/ Zrobiłam odrost Kolestonem 12/89 . Pomijam fakt, że jest ton ciemniej niż po rozjasniaczu i farbie, ale na dodatek wyszło ciepłe :/ Dałam wodę 12%, trzymałam 50 minut.. Na szczęście nic mi się nie popaliło, ani nie wypadało, przynajmniej bezpośrednio po koloryzacji. I nie piekło pomimo mocnej wody.
Myślę jeszcze nad 12/1, 12/61 albo 12/96. Albo miksie którejś z tych dwóch z 12/89, bo mi jeszcze pół zostało.(Bunny na blogu robi 12/89+12/61) Co radzicie dziewczyny? Z ciemniejszym kolorem może się pogodzę, ale nie z ciepłym. Jeszcze ostatnia nadzieja w fioletowej masce.
Nie wie ktoś przypadkiem, czy przy kolejnym farbowaniu odrostu to, co mam teraz rozjaśnione i wyszło ciemniejsze tez troszkę złapie i się ciut rozjaśni? Teraz świeżo ufarbowany odrost dośc paskudnie sie odznacza.
Całych włosów juz nie ruszam, sam odrost jedynie.
Szesnastki są genialne!

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dominialke Pokaż wiadomość
Witam
w przeciągu roku farbowałam 3 razy czarnym szamponem koloryzującym z palette ;/
no i tak, chcę rozjaśnić najpierw do brązu, dziś wykonałam tzw kąpiel rozjaśniającą.. no ale efekt jest taki że mam blado-czarne włosy z wiśniowymi refleksami. i nie wiem czy powtórzyć kąpiel rozjaśniającą czy po prostu zostawić to i farbować się na czarno, mimo że nie chcę tego? ;/
mój naturalny kolor to taki mysi, średni brąz, w sumie nawet nie pamiętam, ale wolałabym jakikolwiek prócz tego czarnego.
Powtórz. Jaka dałaś wodę %?

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując