Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 21:03   #3193
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

hm tak patrze na te marki o których mówicie.. kurcze, troche to kosztuje ale kolory są piękne! 100% lepsze niz te z loreala itd. a taki puder 10g na ile Wam starcza? spotkalam sie juz z opiniami, ze przy codziennym stosowaniu starcza na rok, inni mówią że tych mineralnych się więcej używa niż zwyklych i starcza gora na miesiac/dwa.. przepraszam za takie banalne pytania ale jestem jak narazie zielona w tym temacie

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to, że l'oreal obrał taką strategię marketingową nie znaczy, ze to 100% minerały. Sama miałam dwie wersje tego podkładu, polską i amerykańską i szczerze nie polecam. W porównaniu z prawdziwymi mineralowymi kosmetykami naprawdę l'oreal się chowa, a wymagań nie mam wielkich. Poza tym- jeśli masz porcelanową cerę to na pewno nie dobierzesz koloru z palety l'oreala Za to firmy mineralne zadowolą najjaśniejszą buźkę.
Proponuję zacząć od wątku informacyjnego Nanomi, jest podklejony na górze, powinien Ci rozjaśnić ten mętlik w głowie.
dziekuje za odpowiedzi tak, wlasnie przegladam ten watek, ale jest duuzo do czytania wlasnie z tych "sklepowych" mineralow nie widze dla siebie koloru, loreal ma najjasniejsze odcienie, dlatego o nim pomyslalam. Zwrocilam uwage tez na revlona, ale opini nie ma za dobrych. ale skoro odradzacie takie kosmrtyki to faktycznie dam sobie spokoj.. szkoda mi kolejne kilkadziesiąt zł wyrzucic w błoto
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora