Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-06, 16:21   #3127
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Tym bardziej zaskoczenie, bo pamiętam, ze udzielałaś się chyba w wątkach o problematycznej cerze i trądziku . Jeżeli to efekt Twojej walki, to naprawdę imponuje . No i to dowod, ze da sie i powinno chronic od słonca nawet przy "trudnej" cerze Ja sie takze staram

wszystko dzieki wizazowi wsumie z tych rad co tutaj wyczytalam pokonalam tradzik (bo kilku pryszczy tradzikiem nie nazwe;p) i te okropne naczynka uspokoiłam, trochę opanowalam łuszczenie sie skory, a to wystarczy żeby jakos względnie wygladac (chociaz obiektywnie cera świetna nigdy nie bedzie)

tak filtry podstawa np. w walce z naczynkami, naprawde duzo dają kto nie probowal niech sproboje;p
chociaz ja je stosuje bo smaruje sie masciami na tradzik, na tradzik tez duzo dają cera tradzikowa jest wystarczajaco przesuszona i zniszczona i nie trzaba jej doprawiac slońcem
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora