Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo proszę o jakąś poradę w sprawie podkładu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-12, 22:18   #1
20Wera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Unhappy

Bardzo proszę o jakąś poradę w sprawie podkładu!


Już od długiego czasu męczę się z doborem podkładu. Przeczytałam już chyba wszystko co tylko możliwe i nadal nie wiem jaki wybrać podkład!

Moim pierwszym i jedynym podkładem był lirene, matujący. Był naprawdę dobry, jednak bardzo wysuszył mi skórę, przestałam używać podkładu i już od roku nie nakładam nic na buzię a mimo tego skóra jeszcze nie może się zregenerować i jest sucha.

Jednak mam dosyć mojej cery, której daleko do ideału i chciałabym jakiś podkład/sztyft? ... najważniejsze aby
- był jak najbardziej naturalny (patrzyłam na kosmetyki mineralne ale są za drogie) aby skóra mogła oddychać i nie była obciążona. To jest dla mnie najważniejsze, bo stawiam na produkty bezzapachowe,bez barwników, które skóra lubi
-nawilżał
-dobrze matował i krył
-nie był za drogi ...

Bardzo proszę o poradę, naprawdę nie wiem jaki wybrać! gubię się w tych kosmetykach,przejrzałam KWC i nic... tego wszystkiego jest za dużo!
Czy może mi doradzić kosmetyczka?
Czy są w ogóle jakieś punkty w których doświadczone kosmetyczki mogą doradzić odpowiedni podkład (a może sztyft?)? Bardzo mi zależy na takiej poradzie bo nie stać mnie na kupowanie co tydzień nowego podkładu aby sprawdzić czy jest dobry... natomiast sprzedawczynie nic nie wiedzą, nie potrafią doradzić

Mam 20 lat, skórę suchą i błyszczącą w strefie T, przebarwienia (pod oczami fioletowa, na policzkach różowa, przy nosie czerwona a reszta żółta......) chcę wyrównać koloryt. Skóra nie wygląda tragicznie ale jednak nie jest mi z nią dobrze

Bardzo proszę o poradę bo sama sobie nie poradzę Trzymałam się podkładu Lirene i teraz nie mam pojęcia jaki jest jeszcze dobry...

Edytowane przez 20Wera
Czas edycji: 2010-08-12 o 22:21
20Wera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując