Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-14, 11:11   #572
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, nie nazywaj Pani Iwonki Panią Iwonką, bo jak coś nazwiemy to jeszcze bardziej się do nas przywiązuje

aaa w ogole to zapomnialam napisac, ze przez Was zlamalam moj odwyk lutowy i kliknelam w ostatniej chwili ten peeling z kremem.

nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poczytalam o peelingu i dobre opinie, ale oczywiscie najbardziej kusi mnie krem, tym bardziej, ze podobno jest dobry dla kogos kto zaczyna zabawe z kwasami = dla mnie.
no i wiosna sie zbliza, czas sie wyturlac z nory i wygladac jak czlowiek
A przyslali Ci juz? Ja zamowilam w piatek. Wzielam platnosc przy odbiorze, aby bylo szybciej i do tej pory nie mam maila o wysylce.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość

Pani Iwonka, to chyba krewna mojej Krychy, co to teraz objawiła mi się na brodzie w całej swej czerwonej okazałości Zauważyłam, że jest bardzo ekshibicjonistyczna- zawsze lokuje się centralnie
Co to za kremik Sanoflore?
btw- marchewkowy z TBS jest cudny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rfections.html

btw: ciesze sie, ze Ci marchewka podpasowala .

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mnie akurat zapchało, ale mam mieszaną cerę. Z plusów, zauważyłam, że trochę zmniejszył mi pory. Co do nawilżania, to smarowałam tylko na noc, bez dodatkowego kremu i cera była w miarę nawilżona. Najrozsądniej by było wziąć próbkę i przetestować chociaż z tydzień

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------



Ja marudziłam, te paskudztwa nie chcą wcale zniknąć! Ostatnio próbowałam piling z Sampara w duecie z super nawilżającym podobno kremem Guerlain do cery suchej i pomogło tylko odrobinę Jestem zdesperowana, chyba spróbuję wymieszać kawę z płynem do higieny intymnej i wymasować tym czoło
Dołączam się do pytania, co to za krem Sanoflore?
Dla mnie kremy Guerlain to slabe nawilzenie. Nawet z serum.
Moze za duzo peelingow ostatnio robisz i Cie jeszcze wiekszy przesusz lapie? Moze lepiej narazie odpuscic peelingi?
Wyprobuj sam plyn. Mam nadzieje, ze pomoze .

Link do Sanoflore wyzej.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora