Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-21, 15:20   #1861
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez anulka00 Pokaż wiadomość
Ja właśnie lubię takie żarówy



Szczerze powiedziawszy nie wiem jak? Farbowałam włosy rano a dzień wcześniej wieczorem myłam włosy szamponem Joanny oczyszczającym - to o takie oczyszczanie z silikonów chodzi? Ja ogólnie ciemna masa jeszcze



Bo były tylko dwie

A może takie dziwne kolory na moich włosach są spowodowane rozjaśnieniem? Co prawda rozjaśniałam jakieś 3-4 farbowania temu... Kurcze nie wiem już.
Kiedyś zafarbowałam się na czerwono i tak mi się zrobiło że obojętnie jaką farbą bym nie zafarbowała to i tak wychodził czerwony. A teraz ciągle mi gdzieś taki myszowaty kolor wyłazi.
dokładnie tak, włosą są porowate przez rozjaśnianie i trzeba tu wprowadzic pigment

tak , chodziło mi o oczyszczanie silikonów

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Tak to jest, kobiecie nigdy nie dogodzi może rzeczywiście to wina nie oczyszczenia włosów tak jak mówi Kathy... Ja ostatnio całkiem zapomniałam o tym, że dzień wcześniej kładłam odżywkę i chyba przez to końcówki mniej chwyciły kolor... Ale nie jest tragicznie następnym razem będę pamiętać

i tu ponawiam pytanie do Kathy
Taka odżywka może mieć wpływ na to, że końcówki wyszły ciemniej? Całkiem nie pomyślałam jak ją nakładałam, że na następny dzień muszę zafarbować włosy Wiem, że mogą być tego różne powody, ale tak z ciekawości pytam
jeśli końce są za ciemne to wina źle dobranego poziomu, włosy nie sa wystarczająco rozjasnione jak na wybrany przez ciebie poziom. Włosy oblepione silikonami duzo mniej przyjmują farbe niż te oczyszczone.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora