Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-08, 13:54   #961
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
To w sumie były chyba początki mojego zapuszczania. Smarowałam, smarowałam, natłuszczałam itd. Wyczaiłam, że zawiniete były przeważnie źle wypiłowane. Znaczy po długim moczeniu jak się rozwijały w łopaty dokładnie było widać błędy w piłowaniu. Wtedy miałam kwadraty więc od razu widziałam że np jeden "róg" jest większy, dłuższy. To go chyba obciążało i on się zaginał. Więc ja go piłowałam na równo z drugim i tak robiłam często, regularnie (przy kwadratach to ja miałam w ogóle manię pilowania ) i on się stopniowo prostował. Wydaje mi się, że potem też paznokcie się przyzwyczaiły, ja doszłam do wprawy w pilowaniu i te paznokcie "wyprowadziłam".
Kurcze, dałabym Ci swoje paznokcie do wypiłowania bo nie wiem jaki kształt mi pasuje kwadraty się zawijają, migdały jeszcze bardziej teraz noszę zaokrąglone kwadraty, powiedzmy :/

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
czemu zawsze jak mi się spodoba jakiś lakier to albo jest out of stock we wszystkich sklepach albo z kolekcji z 2006 roku nie do dostania?
jaki, jaki?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No to moje dzisziejsze mani
Raz robiłam i się poddałam

Cytat:
Napisane przez theanna Pokaż wiadomość
A robić pewnie trzeba przy wszystkich, daję sobie rękę uciąć, że Ty przy swoich i tak masz pewnie mniej pracy, niż ja z tymi swoimi puszącymi się falami, które nie dają się ułożyć
Co się nie da? Była na podforum dla zakręconych?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
gupia!
Dokładnie to samo miałam napisać

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dziewczynki JAK KTÓRAŚ CHCE COŚ Z TEJ ROSSMANOWEJ LIMITKI DO JA MAM DOSTĘP JAKBY COŚ bYŁAM I BYŁ PEŁNY STAND. oj sorry za capslock dopiero zauważyłam a nie chce mi się pisać jeszcze raz... ale pisząc wytłumaczenie już byt napisała drugi raz w tym czasie... dobra nieważne
Rozwaliłaś mnie

Dziewczynki, widziały i macały nowe lakiery Vipery? Bambini o pojemności 5ml...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ecotools będą chyba 16-17.06. Chce się zaopatrzyć w kilka
Również mam taki plan ciekawe czy wykupią przede mną...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora