Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-16, 23:42   #3523
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja tylko wpadam ze zdjęciem moich nabytków w ostatnim czasie. Oczywiście są to zakupy z dłuższego okresu czasu, ale że nic nie wstawiałam to zebrałam wszystko do kupy

iHerb, Naturisimo, Skarbiec Natury i Pat&Rub
Napiszesz coś więcej np o tym AO cleanserze i Uriage?? Fajne.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to i ja dorzuce swoje "monotematyczne 3 grosze" z ostatnich promocji
Ja nawet zadowolona z tego olejku rozświetlającego z linii sun, tylko na moje preferencje trochę przesadzili z drobinami, niepotrzebnie dodali brokat, bo już sam efekt jest w postaci mniejszych drobinek dających taką złocistą taflę, mój pierwszy produkt P&R



U mnie parę zmian. W paznokcie wcieram teraz krem do biustu Love2Mix. Efekty są zadziwiające. Dawno nie miałam takich długaśnych pazurów i to bez rozdwojeń.

Powoli wykańczam zapas szamponów i chyba kolejny raz postawię na Alverdowskie. Bardzo polubiłam ten nawilżający z aloesem i hibiskusem. Mam przyjemność i nieprzyjemność testowania teraz produktów Dove, jako ambasadorka. Niestety, te włosowe to dramat Już czytając składy włosy mi dęba stanęły i miałam obawy czy tego użyć Po użyciu stwierdziłam, że nigdy więcej nie wrócę do drogeryjnych kosmetyków syntetycznych.

Muszę tez ponownie obkupić się w oleje. Idą u nas jak woda ostatnimi czasy, głównie do ciała. Na oku mam migdał, arbuz, dynię, może argan.

Obawiam się, że będę musiała porzucić (chociaż nie całkiem) naturalną pielęgnację stóp na rzecz specjalistycznych produktów. Myślę o zabiegu kwasowym Bingo i kremie z mocznikiem Propodia. Niestety nie radzę sobie ze stopami Jeśli to nie pomoże, to już tylko mi peeling medyczny pozostaje. Chyba, że macie ciekawsze pomysły Od razu napomknę, że kąpiele w ziołach z mydlinami i pumeks i kremowanie z olejowaniem traktuję jako standardową pielęgnację, która już mi niestety nie wystarcza.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-07-16 o 23:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora