Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-04, 21:03   #1054
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Wg mnie zależy od paznokci i stężenia... Wcześniej stosowałam mieszkanę olejków z kilkoma kroplami grejpfrutowego i było ok, teraz mam Regenerum i tam jest olejek cytrynowy chyba w większym stężeniu i na 1 pazurku cofnął mi się przyrost
Być może, ale ja go wlewałam niewiele mniej od oleju rycynowego. Taka byłam pazerna na bielusieńkie końcówki :p





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49207793]I co, wybiela?[/QUOTE]

Powiem Ci, że na początku olejowania przestałam malować pazurki, ciaprałam tą moją mieszanką tysiąc razy w ciągu dnia i końcówki wyglądały całkiem całkiem
Jednak jako fanatyczka malowania pazurów, na przeróżne kolory, nie wytrzymałam zbyt długo więc w tej chwili są względne, ale nie zachwycają. Chyba, że je potraktuje lakierem UV to wtedy cud, miód :p
Ale druga prawda jest taka, że już nie stosuję takiej ilości kwasku jak wtedy

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Coś złego się dzieje z moimi skórkami, są suche i jakby sztywne, mimo regularnego olejowania i kremowania kilka razy dziennie
Coś im musi nie służyć. Moje właśnie tak zareagowały na Alterrę Migdał & Papaja
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora