Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-30, 11:00   #1169
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53943473]hehe nie ma za co cieszę się, że się podoba i że poprawiłam humor jasne, najpierw dokończ kurację, z tego co pamiętam trwa ona chyba 3 tygodnie (tak?), więc to tak naprawdę niewiele. a jak chcesz to możesz pomalować na sylwestra i potem zmyć dziękuję za życzenia, ja również życzę Tobie i innym to samo
uroczy ten reniferek w tle

a masełko kakaowe, tak jak shea, trzeba rozgrzać w dłoniach chwilę, żeby zmiękło i można smarować, np na noc i założyć rękawiczki bawełniane [/QUOTE]

Podoba podoba Tak powinna trwać całe 3 tyg więc zleci, już pierwsza aplikacja na dziś za mną, jestem ciekawa czy będę u mnie jakiekolwiek efekty Już dziś wieczorem pomaluje z okazji Sylwka więc pazur musi kolor mieć, a ja uwielbiam pomalowane paznokcie W piątek jak dojdę do siebie to zmyje i znowu Agda :P
Oo to dziś przed manicure peeling dłoni i skórek(mam taki peeling różany z Paloma? Nie wiem jakąś taka firma w każdym razie pachnie różą, na pewno kojarzycie) potem żel na skórki Oriflame odsune patyczkiem odżywka(bardziej ją traktuje jako bazę) ta od Ciebie Sensique z kreatyną i lakier a na noc pod rękawiczki maselko od Ciebie pachnie tak ślicznie! Że chciało by się zjeść hihi xd





[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53944782]Jak miło widzieć, że na wątku tak się wspieramy i robimy sobie takie miłe rzeczy, kocham nasz kącik.

Śliczny ten lakier.

Ja też Wam życzę udanego sylwestra i wszystkiego najszczęśliwszego w Nowym Roku, abyście dotrzymały obietnic, które sobie stawiacie i aby pazurki rosły w siłę.

Ja na 2016 mam wiele postanowień(w życiu ich nie robiłam, ale teraz mnie naszło) i jednym z nich jest walka o białe końcówki.

Masło kakaowe topnieje pod wpływem temperatury ciała. [/QUOTE]

Mile mile Jeśli bym kiedykolwiek miała coś do oddania(niekoniecznie pazurkowego) to na tym wątku o tym pierwsza powiem, zresztą od Efekty olejowania paznokci zaczynałam przygodę z forum wizaz wcześniej tylko KWC przeglądałam

Lakier jest cudny! Jak tylko go użyje wstawię Wam fotkę Dziś idzie czerwony bo będzie mi pasował do kreacji na jutro(zresztą ja lubię siebie w czerwonym i jeszcze moje czarne włosy i wyglądam jak zacna sucz lubię swój "ostry" wygląd haha i ta moja skromność) Fajnie, że ten lakier jest w efekcie holo
Jeszcze marzy mi się taki srebrny co obija się fajnie na słoneczku xd

Ja jeszcze sobie i Wam życzę SYSTEMATYCZNOSCI nie tylko pazurkowej, ale jeszcze innych Ja jak na razie jej się trzymam

O to życzę, abyś miała koncowki jak śnieg takie bialutkie , który może wreszcie spadnie :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując