Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-26, 20:45   #2591
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Pokaż wiadomość
A jakie tabletki bralas ???!!!???? Mi zadne nie pomagaja !!! Mam straszne paznokcie..... krotkie, lamliwe i takie delikatne... Chcialabym je porzadnie wzmocnic i wydluzyc... Marze o ladnych, mocnych i dlugich NATURALNYCH paznokciach... BLAGAM o pomoc !!!!!!!

ja brałam silice,jak dla mnie sprawdziła się w 100% o raz drugi koszt opakowania 100sztuk jest mniejszy iż 50 sztuk...(1 sztukę dziennie się je)
poza tym używam odżywki z avonu strong results(w promocji za 13.90), nie malowałam paznokci,piłowałam papierowym pilnikiem a nie obcinałam.a noc kremik na łapki. spróbuj z silica-efekty po około 2 miesiącach powinnaś już zauważyć.ja przestałam brać je w marcu i nadal mam paznokcie mocne,nie rozdwajające się choć zawsze się rozdwajały.spróbuj też produktów z cynkiem(np pestki dyni).ogólnie dużo warzyw(choć ja nie jadałam ich dużo)
nie polecam natomiast skrzypowity,humavitu...bo one tak śmierdzą i się potem nimi odbija co jest blee
powodzenia!!!!!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując