Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizazanki podrozujace po Szwecji...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-17, 16:18   #7
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Dot.: Wizazanki podrozujace po Szwecji...

Cytat:
Napisane przez callena
Osz kurcze...tyle napisałam i mi się skasowało...no nic to jeszcze raz:


JA wybieram się do Goteorga w sierpniu, ale jako osoba czasami zapobiegliwa już teraz zaczęłam szukać i szpeać, zwłaszcza że to mój pierwszy długi wyjazd.
I tak: tanie linie lotnicze Wizzair od połowy czerwca uruchamiają połączenie na trasie Warszawa-Goteborg.. Miły pan z infolinii gdzie zadzwoniłam żeby wypytać o wszystki dodatkowe opłaty małym druczkiem powiedział, że jeżeli teraz zabookuje bilet na kooniec sierpnia to podróż w jedną stronę będzie mnie kosztaował 111 zł a w dwie 239 zł także nie jest chyba źle... ja mieszkam koło Krakowa, więc jest też opcja połączenia Katowice-Malme, ale nie wiem jak na miejscu w Szwecji mogłabym się do Goteborga dostać. Zastanawiałam się też nad promem, ale zanim ja z płd. Polski dotrę np. do Szczecina to miją mi te 10 h.... chyba opcja podróż z Warszawy jest najlepsza. Jażeli będziecie mieć jakieś info o inncyh połączeniach to PISZCIE koniecznie!!

I jeżeli są tu jakieś WIzażanki mieszkające w Szwecji - apel do Was - odezwijcie się! Odczuwam wielką potzrebę wypytana was o ten kraj!
PZDR!
Hej Ja tez sie strasznie ciesze z tego polaczenia z Goteborgiem!!!! Skonczy sie kombinowanie z pociagami i tym podobnymi... No, ale poki co lotow do Goteborga jeszcze nie ma i zamiast 1,5h lotu podroz z Warszawy do Goteborga zajmie mi 7h
W kwietniu opisze moje wrażenia z podrózy szwedzkimi pociagami
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując