Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-25, 20:53   #809
Lucija
Raczkowanie
 
Avatar Lucija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: Odstające uszy...

Hej dziewuszki!!! Zaniedbalam Was troche i dlugo mnie tu nie bylo, ale lezalam chora w lozeczku!!! Grypa zoladkowa!!! Ale juz jestem i jeszcze dzis wstawie obiecane zdjecia!
sisyw nawet nie wiesz jak ciesze sie Twoim szczesciem!!!! I az Ci zazdroszcze!!! Fajnie masz, i ze nie musisz nosic opaski w ciagu dnia!!! Super!!! Teraz jak mysle to moglam tez nie nosic, podrazniala mi aby uszka.
katarzynciu, jesli moge doradzic to ja na Twoim miejscu tez bym sie nie zastanawiala tylko robila zabieg! Napewno odmieni Twoj wizerunek i doda Ci pewnosci siebie. Ja za 2 dni bede juz 2 miesiace po zabiegu i jak narazie nie pokazuje moich uszek. Chociaz nie wygladaja one zle. Kolor jest super, zadnych zaczerwienien czy sincow, tylko ksztalt jest jeszcze niezadawalajacy. W moim przypadku mysle, ze jest to tez spowodowane faktem iz szwy wchlanialne jeszcze sie niewchlonely, albo wchlaniaja sie nierownomiernie i przez to uszka wygladaja troche jak pofaldowane, co bedziesz ( bedziecie) mogli zauwazyc na zdjeciach. Tak sie dzieje zwlaszcza przy lewym i za uszkiem jak sie bardziej przyjrzec widac jeszcze szwy.Nie wiem czy juz wiesz jakie szwy zaklada doktorek, u ktorego bedziesz miala robiony zabieg...??? Ja osobiscie, z mojego doswiadczenia, polecalabym ci jednak te niewchlanalne. Chociaz znam osoby, u ktorych proces gojenia przebiegal bez zarzutow. Mysle jednak, ze jezeli cos byloby jeszcze nie tak, chociaz w to watpie, to zawsze znajdziesz jakas fryzurke, ktora lekko przykryje uszka. Zajrzyj na wizazu na watek ze zdjeciami fryzur. Jestam tam ich cala masa!!! Ja niestety na moim slubie, a bylo to 3 lata temu paradowalam z klapouchami!!! No i ja rowniez przylaczam sie do gratulacji!!! Wszystkiego naj na nowa droge zycia!!!
Lucija jest offline Zgłoś do moderatora