Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-23, 14:43   #4308
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Pojawiły sie w Naturze nowe (dla mnie przynajmniej) sera Orientany. Te dwa mnie zainteresowały. Co myślicie? Warto? (...)

BIO SERUM do twarzy WITAMINA C & MORWA

Pełny skład: Aqua, Ascorbic Acid (wit C), Aloe Vera Callus Extract, Morus Alba Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract Glycerin, Citrus Medica Limonium Peel Extract, Sodium PCA, Aquaxyl, Blue Seakale S.C. (wyciąg z modraka morskiego), Xanthan gum, Rosa Indica Flower Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Undecylenoyl Phenylalanine, Polysorbate 20, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.


BIO SERUM do twarzy NEEM & TULSI

Pełny skład: Aqua, Sepicontrol A5 (wyciąg z kory cynamonowca), Melia Azadirachta Seed Oil (Neem), Glycerine, Ocimum Sanctum Leaf Extract , Actinidia Chinensis Seed oil, Xanthan Gum, Aloe Vera Callus Extract, Sodium PCA, Aquaxyl, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Cinnamomum Camphora Formosana Wood Oil, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Ja nie wiem, co myśleć o tej firmie. Z jednej strony jej popularność, z drugiej polityka informacyjna firmy, która nie budzi zaufania. Pozostaje chyba samemu się przekonać.

Tutaj np. o swoich wątpliwościach piszą blogerki. Aczkolwiek to stare posty, mogą dotyczyć starszych wersji produktów.
http://sanctuaryofbeauty.blogspot.co...nym-okiem.html
http://www.1001pasji.com/2013/11/roz...ntana-pat.html

Z tych dwóch wypróbowałabym serum do tłustej cery, zgodnie z rekomendacją producenta i w nadziei, że użyli deodoryzowanego oleju z neem, a olejki eteryczne nie występują w dużych stężeniach.

Sepicontrol A5 stosuje się w stężeniach do 4 czy tam 5%, więc jest szansa, że nie będzie lepkie. Dziwi, że w opisie używają nazwy handlowej składnika zamiast nomenklatury INCI.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora