Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 14:16   #1044
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Przy okazji zapytać chciałam, kto z tu obecnych poleci pędzelek do eyelinera z Bobbi? Bo poważnie rozważam zakup (urodzinowy; stara się robię, to i nagroda się należy, nie? )
Ja ten pędzelek polecam ale przyznaję, że nie mam doświadczenia np. z MACowymi do eyelinerów.
Nie jestem super wprawiona w robieniu kresek, ale tym pędzelkiem jakoś całkiem nieźle mi one wychodzą.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
testowalam ostatnio podklad Moisture Rich 2,5 z probki
W dotyku ten podklad jest jakby oleisty,tlusty. Jak pierwszy raz go wzielam na palcce do nalozenia to myslalam ze bede miala jeden wielki tluszcz na twarzy.
Jednak po polozeniu na twarz nie ma tego efektu. Skora jest swieza, nie jest tlusta.
Kryje zdecydowanie mniej niz Long wear, trzeba nalozyc pare warstw dla jakiegos tam krycia, ale nie ma efektu maski.
Bardzo lubię ten podkład, jest moim drugim ulubionym tuz po Skin Foundation. W porówaniu do Skin Foundation jest bardziej kryjący.
Idealnie nadaje się na taką pogodę, jaka jest teraz (mróz, wiatr). Dzięki Guacamole zaczęłam go używać zimą . Wbrew pozorom nie jest jakiś mega tłusty (jest chyba na wodzie).
Mam po nim teraz bardzo ładną cerę, od rana do wieczora. Koi i nie wysusza, twarz jest pełna blasku (ale tego estetycznego, nie tłustego ). Ostatnio stosuję Ekoampułkę 1 pod podkład i ten podkład + ekoamp.1 tworzą świetny duet. Nie ściera mi się z twarzy.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-01-12 o 14:17
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując