Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Łamanie przepisów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 22:53   #38
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Łamanie przepisów

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Naprawdę sądzisz, że jadąc tym lewym pasem, wpłyniesz na to, że kierowcy będą jechać wolniej???
nie zastanawiam sie co mysla, jak jada i jak zachowuja sie inni kierowcy i jakie placa mandaty - zwyczajnie staram sie stosowac norm prawnych i byc milym dla innych uczestnikow ruchu, ja jak chce kogos wyprzedzic to pokazuje to odpowiedniemu kierowcy i usmiecham sie do niego, jak odpowie, ze moge go wyprzedzac to to robie, jak nie to daje sobie spokoj.
Staram sie stosowac kultury drogowej o ile nie lamie w ten sposob znakow drogowych.
Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Już napisałam w swoim poście, że to dosyć idealistyczna wizja.
jak pisalam widze policje na drodze prawie codziennie, w 3 miejscach mam fotoradary a i tak widze czasem dwa wypadki na dzien - jeden rano, a drugi wieczorem. Plus jeszcze musze umiec sprawnie i w stresie puszczac na pas karetki jadace do tych samochodow co tak bardzo chcialy jechac 100 na drodze gdzie maks jest 70.
Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
[FONT=Georgia][SIZE=3]Nie wiem, czy pamiętacie wypadek na autostradzie niemieckiej, kiedy kobieta jechała lewym pasem. Za nią jechał (szybciej oczywiście) ktoś i migał światłami, żeby zjechała. Nie zrozumiała o co chodzi, wystraszyła się i zjechała chyba w drzewo czy w coś innego.
ja to tak czesto czuje prawie na plecach oddechy innych aut pokazujacych mi to i owo, ze chyba srednio raz na tydzien musialabym wjezdzac na drzewo, po nie "zrozumieniu" o co chodzi

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
[FONT=Georgia][SIZE=3]Należy sobie zdawać sprawę z tego, że jednak lewym pasem kierowcy jadą szybciej
ale jak jest do 70km/h i ja jade 70km/h czy nawet 75km/h to znaczy ze relatywnie jade wolno?
Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
i być może nie zdążą wyhamować przed kimś, kto jedzie wolniej.
jezeli ktos nie umie panowac nad samochodem przy przekroczeniu predkosci, to chyba wystarczjacy powod, zeby ta predkoscia nie jechal?
Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Dlatego dla własnego i innych bezpieczeństwa ja bym nie stawiała tylko na własny "upór" ale i na przyjęte zwyczajowo zasady. Chyba że ktoś chce się upierać przy swoim, na własne ryzyko zresztą.
Ty chyba faktycznie rzadko widujesz policje na swoich drogach.
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ekhm to dlaczego wg Ciebie na egzaminie oblewaja za jazde lewym pasem?
nie slyszalam o zadnym takim przypadku oblania.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując