Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż do rudych włosów i zielonych oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-04-18, 12:28   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Kochana Agnieszko !!

Hej Nutko [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiem, ze jest to odwieczny problem jakie kolorki oczu beda mi pasowaly?
Ja w Twoim przypadku postawilabym na kolory, o ktorych juz wspomnialas: braz, bez, pomaranczowy. Ale wyprobuj prosze rowniez zielenie, zolc, lososiowy i miedziano-zloty.
Zreszta zamieszcze prawdopodobnie jeszcze dzisiaj tu na forum kilka przykladow makijazu dla brazowych oczek dla Agnieszki [img]icons/icon7.gif[/img] .
Moze znajdziesz w tych propozycjach cos ciekawego dla siebie. Bo jesli chodzi o zestawienia kolorystyczne to te proponowane kolory beda rowniez pieknie wygladac na zielonych oczkach.

Natomiast odnosnie tego fioletu, to raczej w przypadku kiedy ma sie ciemne, chlodne wloski a nie rude tak jak Ty. Twoje rude wloski to silny akcent kolorystyczny przy buzi i dobierajac cienie, szminki i roze powinnas sie kierowac wlasnie cieplejszymi tonami, ktore beda bardzo ladnie wspolgraly z Twoim image.

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując