Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-04, 08:50   #3601
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
u mnie w D było chyba z 6 tych złotoli od estee lauder Oplent

Ja jestem sroka i zbieram świecidełka ale ONA przebija mnie o głowę...ba głowę z szyją i piętami :P
widziałam coś o wiele gorszego z flakonikami perfum

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
to jest to serum KLIK
o dzięki czyli dla mojej 20+ skóry tez by się nadało

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mówicie o Hydra Force?? Proszę: Aqua (Water/Eau), Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Dimethicone, Polysilicone-11, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Isohexadecane, 1, 2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyethylcellulose, Triethanolamine, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tocopherol, Decyl Glucoside, Urea, Sodium Hyaluronate, Polysorbate 80, Royal Jelly Extract, Disodium EDTA, Sodium Polygamma-Glutamate, Centella Asiatica Extract, Panax Ginseng Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Tropolone, Limonene, Benzyl Alcohol.(ze strony Douglasa)
Pokrótce: głównie woda i glikol butylenowy (substancja toksyczna) silikon, gliceryna... substancje potencjalnie zapychające obecne parfum i konserwant przed substancjami czynnymi
to jak ono może działać na 5?

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dzięki tym zdjęciom czuję się trochę rozgrzeszona ze swoich zakupów Btw, te pudry są w większości praktycznie nietknięte.
pewnie kupowała każdy, by opisać na blogu i leżą



Czy którejś z Was puder La Prairie zaszkodził na skórę? szukam winowajcy
btw wieczorem wychodzi mi tapeta z niego... a przy nakładaniu w dzień nie widać nadmiaru... Nie wiem czy on tak ma czy za dużo kładę czy moja skóra nie gra z nim? spróbuję dzisiaj mniej go wysypać
bo te próbki kremu LP odstawiłam, a dopiero wczoraj dostałam wysypu :/któryś z nich 2 zrobił mi kuku
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora