Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-04, 13:15   #3621
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Dotgo trzy wwyciągi ro.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to bardzo proste - gliceryna to tani, powszechnie stosowany i skuteczny nawilżacz; tu połączona z promotorem przejścia - Butylene Glycol - na pewno świetnie przenika do skóry i nawilża (trzeba tylko pamiętać, że glikole to substancje o udowodnionym działaniu rakotwórczym; do tego spora ilość Cyclopentasiloxane który jest silikonem pokrywającym skórę delikatną warstwą okluzyjną i optycznie wygładzającą - plus Polymethylsilsesquioxane - puder diamentowy i już mamy wizualną poprawę wyglądu
To serum to naprawdę w większości niezdrowa chemia. Taka np. Triethanolamine dozwolona jest w kosmetyce wyłącznie w bardzo ograniczonym stężeniu, a jest jej tu więcej niż Tocopherol, Urea, Sodium Hyaluronate (wit E; mocznik, kwas hialuronowy). Trzy wyciągi roślinne pod koniec składu. Ale oczywiści nic mi do tego, jeśli ktoś ma życzenie sobie to zapodawać... znam zresztą taką (siostrę moją własną) dla której sama chemia to właściwie komplement


Koło mnie w S mnóstwo kolorówki %
Bardzo fajne zestawy mini produktów BeneFit takie z różem, 2 tinty i błyszczyk

Uwaga: sporo lakierów (Opi - spider man, holland i germany; top coat) i nails inc. oraz Sally Hansen.

Cała sterta zapachów mango (czarne i różowe)

no w ogóle dużo wszystkiego
O rety! Nie znam się kompletnie na składach kosmetyków, ale to co napisałaś brzmi naprawdę zniechęcająco. Chociaż pewnie połowę zawartości szafki musiałabym wyrzucić, gdybym zaczęła się w to zagłębiać

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2013-01-04 o 13:16
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora