Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-12, 10:51   #1425
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
chyba, że ktoś tak jak ja (oprócz tego, że mam wrażliwe oczy) na twarz uzywa nawilżaczy i kremów odżywczych, a pod oczy antyzmarchów, których nie nakładam na twarzm, wtedy niestety oddzielne kremy to konieczność - no może poza physiogelem, który nakładam jak leci wszędzie, bo jako jedyny nie podraznia ani mnie, ani mojego dziecka, więc schodzi w zastraszającym tempie, tylko on łagodniutki jest i ma inne zadanie
Każdy ustawia sobie pielęgnację tak, aby mu służyła jak najlepiej.

Kremy pod oczy różnią się m. in. tym od tych do twarzy, że nie zawierają substancji zapachowych, dlatego nie powinny podrażniać spojówki, co niestety też nie jest gwarantem.

Ja nie używam oddzielnych kremów z prostej przyczyny, nie potrzebuję takowych. Kremy odżywcze są dla mnie za ciężkie i wystarcza mi nawilżacz, którego używam tylko w dni kiedy robię sobie peeling twarzy, w inne dni używam kwasów BHA i retinoidów. W moim przypadku minimalizm kosmetyczny sprawdził się w 100 %. Po półtora roku od odstawienia kremów tzw. marek selektywnych moja skóra jest w doskonałej kondycji , czego niestety wcześniej nie mogłam powiedzieć.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując