Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-02, 13:23   #3369
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Szampony koloryzujące - pytania, problemy - wątek zbiorczy

Hey dziewczyny
Bardzo ciężko jest mi napisać tą wiadomość. To co piszę, po chwili znika- nie wiem dlaczego tak się dzieje :/ Dlatego musiałam napisać to w programie do pisania.
Od roku używam szamponetki 'Delia', kolor czarny. Naturalne włosy mam coś pomiędzy średnim a b. ciemnym brązem. Jednakże kolor bardzo szybko schodzi :/ Poza tym firma wycofała ten kolor. Na razie używam szaponetek, które mam w zapasie jednak nie dużo mi ich zostało.
Chciałabym znaleźć coś co przyciemni moje włosy, ale nie będzie się tak szybko zmywać bo szamponetka Delia zmywa się błyskawicznie. Chcę uzyskać kolor czarny, bądź czarny z granatowym połyskiem. Taki najbardziej pasuje mi do karnacji i ciemnych oczu. Mogłybyście mi coś polecić?? Kiedyś farbowałam włosy farbą na czarno. Wszyscy mi mówili, że jestem głupia, że używam farby. Nawet nie było widać moich odrostów, bo były niewiele jaśniejsze od farbowanych włosów. Nie chcę powracać do farby :/ Miałam ostatnio taki zamiar, bo byłam wkurzona, że szamponik tak szybko mi się zmywa. Jedno mycie i 90 % koloru jest zmyte :/ Jest coś, co będzie dłużej się trzymać ale nie będzie tak niszczyć włosów jak farba? I w dodatku będzie kolor, który chcę uzyskać?? Bardzo mi na tym zależy.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując