Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-21, 06:32   #63
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Nie podoba mi się nowa praca- odejśc?

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
Już jestem, przepraszam, chwilę mnie tu nie było
Miałam ciekawe "starcie" z szefem Ostatnio byłam w pracy w środę a wypowiedzenie planowałam złożyć w czwartek. Niestety w środę się rozchorowałam już będąc w pracy i musiałam się zwolnić. Zanim jednak to zrobiłam, chciałam pogadać jeszcze osobiście o tym wypowiedzeniu, żeby już niepotrzebnie nie przedłużać sprawy. Powiedziałam szczerze i spokojnie na czym polega problem. Wbrew pozorom rozmowa była całkiem miła. Szef poprosił, żebym się jeszcze zastanowiła

Następnie byłam tego samego dnia u lekarza... Dostałam zwolnienie aż do piątku, a więc do końca tygodnia. Martwiłam się, że nie będę miała jak dostarczyć wypowiedzenia osobiście (szef mi wskazał dwie drogi: osobiście i pocztą ). Żeby było ciekawiej, okazało się, że w przyszłym tygodniu go w ogóle nie ma Zadzwoniłam więc w czwartek, żeby coś ustalić ale było dość ciężko, odpowiedzi bardzo niekonkretne. Poczytałam w internecie, że można mailowo wysłać wypowiedzenie i tak też je wysłałam.
W wyniku tego odbyła się jeszcze rozmowa telefoniczna. Okazało się, że w razie gdybym się namyśliła i zatęskniła to nawet mogę wrócić bo mają taki system, także drzwi zawsze otwarte W każdym razie nie było źle, nawet miła rozmowa, bez żadnych pretensji czy wyrzutów
Pracuję - tak jak planowałam - do 3.01

Prawdę mówiąc już sama perspektywa jakichś zmian (na lepsze mam nadzieję ), sprawiła, że mi lżej. Mój (prawie już) były szef to w gruncie rzeczy miły człowiek. Szkoda, że w tej firmie taki chaos panuje i że "szefostwo" ze strony zagranicznej to takie buraki (najchętniej by widzieli pracowników jako niewolników pracujących bez przerwy, we wszystkie święta, nawet odrabiających urlopy i L4 itd), bo ludzie w biurze byli naprawdę w porządku.

Także u mnie tak to wygląda Pracy kolejnej jeszcze nie mam, co może niektórych dziwić... Ale niedługo rozpocznę poszukiwania Wstępne rozeznanie już robiłam
Na pewno szybko znajdziesz Ja mam niespodziankę- też zrezygnowałam i to dla pracy Wypowiedzenie składam w poniedziałek, ale juz powiedziałam kierownikowi, ale miał mine Pracuję niby do 3.01 ale przysługuja mi 4 dni wolne ( 2 za soboty w które pracowalam i 2 ogolnie za półtora miesiąca pracy) także pracuje jeszcze tylko dzisiaj w poniedziałek i piątek a w pon. jestem sama z szefem masakra
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując