Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-25, 15:00   #1681
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
U mnie to się nazywa kluchy na pyrach


Amyz wracając do tego linka, który dla mnie wrzuciłaś. Jadę sobie od dentysty komunikacją miejską, żeby było szybciej, auto zostawione w pracy, więc myślę sobie zajrzę na Wizaz może będzie info o boxie. O boxie ani widu ani słychu, patrzę link dla mnie. Wlazłam tam i .... nagle trach, jep, bum i słychać tłuczone szkło. Myślę sobie, niemożliwe, że mi tak w głowie napitala, że mam nowe chciejstwo aż tak bardzo. A tu wychodzi pan kierowca i mówi, że mieliśmy wypadek i musimy przesiąść się do kolejnego autobusu, który będzie za 20 min. Z jednej strony mi ulżyło, że tak się nie objawia u mnie nowe chciejstwo, z drugiej potwornie zmarzłam. Na bank ten wypadek to był znak, tylko czy znak, że muszę kupić, czy znak, że nie wolno mi tego kupić

ja bym to odczytała inaczej - ewidentnie niebiosa dały Ci znak że musisz to mieć że to jest coś dla Ciebie, coś na co całe życie czekałaś. Jednym słowem - Twoje przeznaczenie

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dobrze, że obyło się bez strat na zdrowiu.
Dziś rano w radiu mówili że wg jednej z przepowiedni Nostradamusa dziś ma być koniec świata. Wiec kupuj
dziś??? kurcze dzisiaj nie mam czasu na koniec świata jutro by mi bardziej pasowało

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Pewnie mowa o zaskórnikach zamkniętych? To ja też chcę wiedzieć
też bym chciała wiedzieć czy jest na to lepszy sposób niż " wycisnąć czem prędzej"
amyz jest offline Zgłoś do moderatora