Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-19, 15:06   #4545
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
O jak fajnie, pomęczę Cię pytaniami

1) Jesteś zadowolona z czwórek?
2) Ta biała buteleczka na pierwszym zdjęciu to top coat na cienie? Jak się sprawuje?
3) Jaki efekt dają cienie 50's? Mam jeszcze szansę kupić, ale sama nie wiem...
1 - Z czwórek jestem bardzo zadowolona! Podoba mi się w nich to, że każdy cień ma swoje oddzielne miejsce w paletce, więc kolory się nie mieszają. Przyznam, że wolę paletkę w odcieniach szarości z różem. Polowałam też na brązy z turkusem 03 ibiza sun, ale niestety nigdzie ich nie znalazłam Ciekawe, czy jeszcze kiedykolwiek się pojawią... Chętnie bym je zakupiła!
2 - Baza do cieni wygląda bardzo fajnie na oku jako samodzielny cień. Jako baza wydobywa głębię nałożonego na nią koloru no i oczywiście porządnie go rozświetla. Przedłuża też trwałość cieni. Czuć, że usztywnia powiekę
3 - Cienie z 50's są bardzo fajne, ten najjaśniejszy tylko jakiś taki słabszy jest. Ale pozostałe dwa dobrze kryją i mają super (jak dla mnie) kolory!

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
iga333 jak oceniasz kredki smokey eyes?
Kredki dość miękkie, łatwo się rozcierają, ale szczerze mówiąc tylko raz użyłam ich do makijażu... Mam 2 czarne, bo w tym samym dniu ja kupiłam jedną, a drugą spezentował mi mój chłopak Jedna z nich była ułamana, natemperowałam ją jakoś, ale sporo jej ubyło przez to... :/
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora