Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 19:03   #715
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Agabil bardzo Ci dziekuje za lekcje makijazu internetową, niby kilka wskazowek, tylko ale dzis zrobilam ladny neutralny makijaz oka, dalam ciemny brąz tam gdzie kazalas i roznica jest duza jak dla mnie Ideal to pewno nie jest, ale mnie zadowala. W podziece leci do Ciebie pure luxe, prosze nimi cos zmalowac i na makijaze dac
A pastereczka się może podzielić wskazówkami od Agi Właśnie kombinuje w domu z takimi makijażami

Winylu ja bym w życiu koleżankom z pracy nie mogła sprzedawać drożej kosmetyków...Koleżanki to koleżanki zawsze coś pomogą i załatwić albo coś innego - pewnie nawet nie wiemy kiedy mogą nam pomóc, a ja bym miała od nich opłaty za kosmetyki ściągać Z resztą ja tutaj tylko z Pranie się widziałam i tak na dobrą sprawę teoretycznie obcym mi osobom załatwiam kosmetyki i jest to dla mnie przyjemność I nie wyobrażam sobie jakichś opłat nakładać Jakbym chciała biznesy kręcić to allegro przecież jest
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora